Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy esne nektek, ha a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek, ha a férjetek ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Te inkább ne gondolkozz ,mert arra nem vagy jó.
2014. nov. 29. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha viccből mondta, sajátos humora van, de alapvetően nem tudható belőle, hogy jó vagy rossz az a kapcsolat.

Ha komolyan mondta, kiábrándítana. Nem azt mondta, hogy ne szereljek autót, mert abban nem vagyok jó, hanem a szellemi képességeimet firtatja. Volt olyan exem, aki butább volt nálam, de ilyen beszólásokkal próbálta rombolni az önbizalmam, hogy mégis fölöttem érezze magát.. nem tartott sokáig. De nem is választottam még egyszer olyan embert, akinek ilyesmi egyáltalán kicsúszhat a száján.

2014. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Röhögnék!

Miért ti magatokra vennétek?

2014. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel "érdemelted " ki?:D
2014. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azzal ,hogy segíteni próbáltam a munkájában.
2014. nov. 29. 20:18
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

"Azzal ,hogy segíteni próbáltam a munkájában"

Ezek szerint, annyira mégsem értesz a munkájához. Persze rosszul esne. De ha valamihez nem értek és többedszerre is belebeszélek, akkor ne csodálkozzak.

2014. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Röhögnék egyet rajta és otthagynám :-) Nehogy már az befolyásolja a hangulatom, hogy más mit gondol! Az ö baja ha így gondolja, nevess egyet és hagyd ott, oldja meg magának azt a munkát.
2014. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, nem érted a mondanivaló lényegét.

Azt akarta mondani a férjurad, hogy ha már szép nem vagy, legalább h*lye ne legyél.

2014. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A munkájába akartál beleszólni? Lehet nem is úgy gondolta, ahogy te gondolod... egyszerűen úgy értette, hogy ott helyben nem vagy segítségére ezzel.

De ha szó szerint így, akkor is érthető valahol, tényleg idegesítő tud lenni, ha nem kompetens személy akar mindenáron kiokosítani arról, amit az ember csinál.

2014. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!