Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjetek azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjetek azt mondaná vagy írná egy csajnak, hogy jól áll neki a mosolygás, akkor lenne rossz érzésetek emiatt?

Figyelt kérdés
A férjem kedvesebb ezzel a lánnyal, mint általában. Meghívta egy olyan programra, ami abszolút nem a férjem világa, én is elkísértem, aztán áradozott neki később, hogy milyen jó volt, pedig közben alig birta ki, és látszott, hogy várja, hogy vége legyen. Vitt neki csokit, adott kölcsön könyvet. Másokkal nagyon tartózkodó, de vele nem. Bízom a férjemben, de nem tudom hogy küzdjem le a rossz érzéseimet.
2014. jan. 6. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
hát ez már egyértelmű flörtölés,és biztos nem esne jól. a férjednek beszéltél az érzéseidről?
2014. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Szervezz érdekesebb programot, mielőtt beléd unna!
2014. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Lenne.


Normál esetbe nem biztos, de velem a férjem pont így kezdett (tudom közhely, de elsőnek ezzel bókolt).

Rögtön erre asszociálnék, ha hallanám, látnám, hogy másnak is így bókol.


Amiket leírtál az is elég udvarlás szagú. Bizalom ide vagy oda, nagyon kényelmetlenül érezném magam.

2014. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Még most tisztázd vele a Te érzéseidet, mert lehet, hogy később késő lesz. Lehet annyira tetszik neki a csaj, hogy kicsit elszállt.Még most meg kell rázni, hogy "hahó, itt vagyok és ez most szarul esik". Ha szeret, akkor leáll.
2014. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A programot nem én szerveztem, hanem a csaj, csak elkísértem.
2014. jan. 6. 13:04
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy lennének rossz érzéseim, ez már elég nyílt flörtölés (a csokival meg a nem élvezett programra való elmenéssel együtt).

Szóvá is tenném azonnal, na persze nem számon kérő hangsúllyal, de egy házasságban fontos, hogy ha valami bánt téged, vagy valamivel megsért a másik, minél előbb tisztázzátok a problémát, nehogy később még nagyobb veszekedés legyen belőle.

2014. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Amíg elhív a csajjal közös programra, szerintem nem kell túlpörögni. Viszont ha meg akarod tartani a férjedet, ne te döntsd el, hogy mi az ő világa és mi nem... Lehet, hogy a csajban pont az a vonzó, hogy az nem skatulyázta be sehova. És... mosolyogj többet. :)
2014. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk is volt hasonló szitu. Én kerek perec megmondtam a férjemnek, hogy rosszul esik, amikor agyon dicséri a szomszéd lány öltözékét, meg kétértelmű megjegyzéseket tesz neki. Én sem vagyok féltékeny típus, de úgy éreztem, hogy ez már túllő a célon.
2014. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy tetszik neki a csaj, de az is lehet hogy nyomulós nőről van szó, és nem akarja/nem tudja lerázni, nem akarja megbántani ha levegőnek nézi. Vannak ilyen nők, rátapadnak a pasikra, és kierőszakolják belőlük a bókokat olyan megjegyzésekkel mint pl hogy "olyan csúnya vagyok", "én nem kellek senkinek", és erre várják a biztató bókokat.

Mindenesetre hívd fel magadra a figyelmet, ahogy a többiek tanácsolták, hogy ideje se legyen mással foglalkozni.

2014. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként milyen apropóból hívta meg a csaj a férjedet közös programra? Nekem biztos rosszul esne, és meg is beszélném a férjemmel, hogy ez rosszul esik.

Normális házasságban nem téma, ha a felek elmesélik egymásnak az érzéseiket.

2014. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!