Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjetek azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjetek azt mondaná vagy írná egy csajnak, hogy jól áll neki a mosolygás, akkor lenne rossz érzésetek emiatt?

Figyelt kérdés
A férjem kedvesebb ezzel a lánnyal, mint általában. Meghívta egy olyan programra, ami abszolút nem a férjem világa, én is elkísértem, aztán áradozott neki később, hogy milyen jó volt, pedig közben alig birta ki, és látszott, hogy várja, hogy vége legyen. Vitt neki csokit, adott kölcsön könyvet. Másokkal nagyon tartózkodó, de vele nem. Bízom a férjemben, de nem tudom hogy küzdjem le a rossz érzéseimet.
2014. jan. 6. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez így már rosszul esne. A mosolyos megjegyzés nem annyira vészes magában, mert lehetnek lányismerősei, és gondolhatja úgy, hogy szépen mosolyognak.

Még az is oké magában, hogy füllent vkinek arról, mennyire volt jó a program, mert nem akarja megsérteni.

De ez így együtt... minek megy olyan programra, ami nem az ő világa? Minek visz neki csokit? Minek bájolog vele túlzottan, főleg ha te is ott vagy?


Én megmondanám a párodnak a helyedben, hogy ez neked rosszul esik. Lehet, hogy csak nem veszi magát észre, hogy a jelenlétedben nem kellene így viselkedni, mert lehet, hogy tényleg csak rátalált egy jó barátra... de ezt akkor sem így kellene.

2014. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lenne.
2014. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Összességében ez már kicsit túl megy a határon. Pláne, hogy mással visszahúzódó. Ha még mindig, minden lánnyal így lenne, akkor esetleg, mert akkor már hozzá szoktál volna, de ez így kicsit gyanús.

Most beszéljétek meg ezt, mielőtt folytatná, mert azt látja, hogy téged nem zavar.

2014. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Sziasztok! En a masik oldalrol irok...

Csirajaban folytsd el! Ne hagyd kibontakozni!

En huseges maradtam hatalmas harc aran a Paromhoz vagyis a Csaladunkhoz!

De gyulolom magam erte, hogy nem eltem azzal a lehetoseggel amit a Ferfi kinalt (Nos). Vagy az elejen el kellett volna nyomni (bar a bokok jol estek) vagy hagyni, hogy minden megtortenjen! Mert ebbe igy most a szivem szakad bele!


Lehet Ferjed is valami hasonlot erez a masik lany mellett, de ok nyiltan flortonek! Ez mar nem az a szint amikor azt lehet mondani, hogy bizom a masiban! Itt csak egy veletlen erintes vagy a No reszerol egy csok masfele viszi a dolgokat!

Ez nem az a szint mikor meg bizni lehet a masikba! Csak abban, hogy nem tul keso es ez meg nem platoi szerelem csak vonzodas kis flort stb

2014. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem már a nyílt flörtölés kategória.Rosszul esne,amit mielőbb a párom tudomására hoznék,és tisztáznám vele a helyzetet,mielőtt elfajul.
2014. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PureGame ***** válasza:
Az egész ló kilóg. Nyitva kell tartanod a szemed.
2014. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát hasonlóban volt már részem!

Azóta nem tudok benne megbízni!!!!

2014. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!