Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elegem van a férjemből!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a férjemből! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egyre jobban utálom már,az a tipikus nőfaló,mindig mindenhol mindenben csak ez érdekli.Már hányok tőle,mindig is utáltam az ilyen pasikat!Úgy érzem már nem birom elviselni,undorodom tőle.Az a legrosszabb,hogy most jöttem rá,hogy ő alapból ilyen,neki ez olyan természetes,mint másnak a levegővétel.Még mielőtt bárki megkérdezné,nem,nem vettem észre,régen nagyon jól tudta ezt leplezni.

Ráadásul terhes vagyok,de tudom,hogy nem együtt fogjuk felnevelni ezt a picit.Soha nem akartam egyedülálló anya lenni,egy gyereknek családban a helye,anyuval és apuval.Fogalmam sincs hogyan tovább!


2014. nov. 25. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig tudta leplezni, akkor most, hogy jöttél rá, hogy alapból ilyen? Lebukott, vagy már nem titkolja, mégis mi nyitotta fel a szemed? Sajnálom, ha egyedül álló anyuka leszel, de még mindig jobb, mint egy ilyen ember mellett kínlódni évekig. Meg tudod oldani az életeteket nélküle?
2014. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy Te lettél túl érzékeny attól, hogy a füleden is hormonok dőlnek? Nem bántásból...
2014. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Persze,megélek a jég hátán is:)

Inkább az utolsó előtti mondatom aggaszt.

2014. nov. 25. 21:06
 4/24 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es!Gondoltam hogy ezt is felhozza majd valaki,de nem,tegnap teszteltem,még korai lenne:)
2014. nov. 25. 21:07
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"tegnap teszteltem,még korai lenne:)"

Azt Te csak hiszed, hogy korai! :)

Ha nem bírod, akkor el kell válni. De alaposan gondold át. Lehet vele beszélni? Vagy az nem fér el a férfiassága mellett?

Mindenesetre jó egészséget és sok boldogságot a babához!

2014. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező! Minden férfi egy nőcsábász, ha leplezi, ha nem...így vannak bekódolva!

Szerintem ne dramatizáld túl,az hogy undorodsz tőle vmilyen szinten/mértékben talán fogható a terhességre is.Esetleg azért tűnik nőfalónak, mert nem adsz meg neki 'valamit'?? Beszélgess vele.

Sok sikert!!

2014. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tegnap tudtam meg hogy terhes vagyok,de nem tegnap óta undorodom tőle.Higgyétek el,ez nem a terhesség.Egyszerűen vannak dolgok,amit utálok egy férfiban
2014. nov. 25. 21:19
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Házasok vagytok? Tud már a gyerekről?

Ezek azért lényeges dolgok, mert lehet hogy egy nőfaló, de észbe kaphat ha már közös gyerek meg a házasság felbomlása forog kockán.

Azt mondjuk nem értem hogy miért nem vetted ezt észre. Eddig csalt téged és most lebukott vagy mi?

2014. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Én csak azt nem értem, ha már régebben kiderült, hogy ilyen, miért nem akkor váltál el?


Marad a válás.

Jobb előbb, mint később.


Milyen érdekes néhány válaszoló!

Ha a férfi csak, akkor hát, istenem, ha a nő, csak egyszer is, akkor már rib.anc és k.

2014. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hamarabb utáltad mint terhes lettél. Elég furcsa, akkor minek a gyerek.
2014. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!