Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megérdemeltem, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem, hogy ezt mondja rám?

Figyelt kérdés

Véletlenül elfelejtettem felvágottat venni itthonra, erre a párom azt mondta, hogy egy szerencsétlen vagyok.

Emiatt megérdemeltem?


2014. nov. 23. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Igen ! Hisztizzünk aztán lázadjunk ,hogy lenéznek!!
2014. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

Jézusom! Ezt nem kell komolyan venni....

Nálunk is használják erre ezt a szót, szóval ilyen értelemben szerencsétlen vagy:) Most nem tudom, mit kell ezen problémázni, ilyen előfordul mindenkivel, nem egy tragédia. El kell menni még egyszer és kell venni vagy otthon keresni mást helyette és már meg is van oldva. Ezen nem kell megsértődni. Én is szerencsétlen vagyok, szinte már rendszeresen elfelejtek, elhagyok dolgokat.

2014. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
idióta.. menjen le és vegyen..
2014. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Most ennyiből ne csinálj balhét. Mi folyatosan mondjuk egymásra, hogy ooo, de szerencsétlen vagy, nem sértésből csak úgy
2014. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, már bocsi, de ha erről képes voltál kérdést nyitni, akkor tényleg egy rakás szerencsétlenség lehetsz.

Ha nem az lennél, akkor:

1, Elengeded a füled mellett. Vagy

2, Közlöd, hogy majd holnap veszel, és ma esztek mást. Vagy

3, Közlöd, hogy majd akkor qrogasson, ha ő soha nem felej el semmit. Vagy

4, ..... (akármi)


De: nem kezdesz egy nyilvános fórumon arról rinyálni, hogy "brühühü leszerencsételenzek otthon..."

2014. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!