Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megérdemeltem, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem, hogy ezt mondja rám?

Figyelt kérdés

Véletlenül elfelejtettem felvágottat venni itthonra, erre a párom azt mondta, hogy egy szerencsétlen vagyok.

Emiatt megérdemeltem?


2014. nov. 23. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez komoly?

Ő még soha nem felejtett el semmit?

Nem, nem vagy szerencsétlen.

Ha egyébként kenyér van otthon, illetve bármi, amit rá lehet kenni a kenyérre, akkor mi a kérdés? Enni van mit, tehát nem fog a kedves párod éhezni.

2014. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Elfelejtettél felvágottat venni, erre sértő szó a szerencsétlen. Ha azt mondja, szétszórt vagy, feledékeny, az még elmegy. De ezért nem érdemelted meg ezt a jelzőt, ilyen piti dolog miatt.

Ezért NEM vagy szerencsétlen!

2014. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
:) Dehogyis! :) gondolom te is tudod hogy nem gondolta komolyan. Magadra vetted ő meg hülye volt...erre mondja a párom hogy: MŰBALHÉ!!!!
2014. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
meki nincs lába hogy elsétáljon a boltba, ilyenkor el kel küldni melegebb ééghajlatra
2014. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy érdemelted.
2014. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Bocsánat, de van olyan vidék, ahol a "szerencsétlen" jelzö nem sértés, hanem csak annyir jelent, hogy ügyetlen, szétszórt és ha a párod (vagy a családja) ilyen helyröl származik, akkor semmi sértö sincs benne.
2014. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

"ahol a "szerencsétlen" jelzö nem sértés, hanem csak annyir jelent, hogy ügyetlen, szétszórt és ha a párod (vagy a családja) ilyen helyröl származik, akkor semmi sértö sincs benne."

Szerintem meg teljesen mindegy, hogy ki melyik vidékről származik, senki sem tökéletes, senkinek sem gép az agya, mindenkivel előfordult már, hogy elfelejtett valamit, nem gondolnám, hogy csak mert éppen elfelejtett felvágottat hozni a boltból, akkor bármilyen jelzővel kellene illetni...

Amúgy meg, akkor a kedves párja ha annyira felvágottat akart volna enni, akkor szépen elsétált volna a boltba és vett volna ő maga. Ennyi.

2014. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy te elfelejtetted a felvágottat, úgy neki is kicsúszhatott a száján egy nem igazán odaillő szó. Ha nem agresszíven mondta és nem balhézott tovább, akkor nem csinálnék belőle ügyet.
2014. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Már elnézést, de ha a kérdezö ment bevásárolni és elfelejtett veni valami fontosat, akkor azért a párja megjegyezheti, hogy ügyetlen volt.
2014. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Én a helyedben sem holnap, sem a héten biztosan nem vennék egyetlen felvágottat sem. Egy szót nem szólnék, és nem vitáznék. De hogy kaja nem lenne neki az tuti. Hogy valóban rászolgáljak arra, amit rám mondott. Aztán lehet ugatni...
2014. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!