Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert tart el valaki valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tart el valaki valakit onszantabol?

Figyelt kérdés
Hugom nem dolgozok es nem is akar. A pasisaval osszekoltoztek, eloleptettek, nagyon kenyelmesen elnek. Megmondt a pasi, hogy ne dolgozzon. Ellatja a haztartast, korulugralja a pasit, amugy egesz nap vasarolgat, fordaszhoz jar, stb. Ebbe mi a jo a pasinak? 25 evesek, 7 eve egyeutt.
2014. nov. 17. 01:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
55%
Általában az emberek nem életük értelmét látják a munkájukban, hanem bejárnak, mert muszáj, nem adnak ingyen kenyeret a boltban, miközben rühellik és minden egyes nap várják, hogy leteljen a munkaidő. Jó persze ez nem mindenkire igaz, van, akinek a munkája a hivatása is egyben, de ez azért sokkal ritkább. Aki otthon van annak pedig van ideje azzal foglalkozni, amit tényleg szeret, elég lelkiszegény lehet az, aki nem tudja elképzelni, hogy mit lehet csinálni. Lehet tanulni (nem csak tanfolyamra gondolok, hanem egyszerűen csak elkezdi érdekelni egy téma és vesz könyveket róla, előadásokat néz stb), lehet sportolni, lesz ideje a hobbijára, lehet önkénteskedni, lehet bármit alkotni, pl. lakberendezés, kertészet, festés, zenélés, stb. Ha nekem lenne annyi pénzem, hogy otthon lehessek biztos nem csak abból állna az életem, hogy ellátnám a háztartást meg vásárolgatnék. Kezdjük ott, hogy elmennék önkéntesnek egy állatotthonba, mert nagyon szeretem az állatokat. Le merem fogadni, hogy több értelmét látnám annak, amit csinálok, mint az, aki napi 12 órában pittyegteti az árukat a tesco-ban.
2014. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!