Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert tart el valaki valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tart el valaki valakit onszantabol?

Figyelt kérdés
Hugom nem dolgozok es nem is akar. A pasisaval osszekoltoztek, eloleptettek, nagyon kenyelmesen elnek. Megmondt a pasi, hogy ne dolgozzon. Ellatja a haztartast, korulugralja a pasit, amugy egesz nap vasarolgat, fordaszhoz jar, stb. Ebbe mi a jo a pasinak? 25 evesek, 7 eve egyeutt.
2014. nov. 17. 01:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó neki benne? Most írtad le. Ellátja a háztartást, körülugrálja a pasit...
2014. nov. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha a pasinak fizetnie kellene valakinek a háztartás vezetéséért jóval drágább lenne és sokkal bizonytalanabb a kimenetele (valaki megkárosíthatná-ra gondolok).A pasi szereti a kényelmet és azt,hogy az ebédet is a szájába rakják. Valójában a dolognak a húgod lehet a vesztese,mert kimarad a munkaerő piacról és ha megromlik a kapcsolat akkor nagyon ki lesz szolgáltatva a másiknak.
2014. nov. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Mikor ideiglenesen nem volt munkám a férjem nagyon élvezte hogy otthon vagyok. Hazajárt minden délben ebédelni, minden nap főztem, szerinte akkor csillogott villogott legjobban a lakás, bármikor hazaért, én otthon voltam, ezt szerette nagyon. Azt mondta az álma hogy egyszer megteremtse a feltételeket ahhoz, hogy én otthon maradhassak. (de ehhez az is hozzátartozik, hogy életfogytig tartó betegségem van, ami miatt eléggé korlátozott a munkavállalásom.)
2014. nov. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
En nem tudnek otthon ulni. Igaz nincs olyan vegzettsegem mint nekik, de elunnam az eletemet. Jo dolog a heti fodrasz, manikuros, kozmetikus, ettermi ebedek shopping utan de akkor is. Mi celja az eletenek? Az egesz napja annyibol all,hogy foz, mos, takarit, sminkel, szolizik, vasarolgat es minden a s..gge ala van rakva.
2014. nov. 17. 02:32
 5/21 Argloss ***** válasza:
100%

Szereti, kényelmes neki és meg is teheti, hogy eltartsa.

Az életben mindenkinek más célja van, mindenkit más tesz boldoggá. Én nem vagyok benne biztos, hogy az téged boldoggá tesz az, ha bizonygatod, hogy más emberek élete mennyire értelmetlen. Szerintem ezzel csak hazudsz és ártasz magadnak. Fontos dolog hinni valamiben, de szerencsésebb lenne valami olyanban ami előre visz téged és nem lefelé a végtelen irigységbe...

Szerinted miért érdemes élni? Miért jobb az amit te csinálsz?

2014. nov. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Normális középosztálybeli vagy felsőosztály béli polgári háztartás. Miért baj ez? :O
2014. nov. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Miert jar ezen az esze masnak? Irigy vagy? Nekik igy jo. Neked semmi kozod hizza. Mellesleg nyugatin ez teljesen normalis.
2014. nov. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

örüljön neki, szerencsés, hogy ilyen gáláns barátja van :)

Én is jobban szeretek fizetni a nőnek az étteremben más meg jobban szereti eltartani a nőjét

2014. nov. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Én szivesebben "ülnék"otthon,mint ez nő.Csak sajnos nem tehetem meg.Biztos több értelme van az életének,mint nekem aki 8 órát gürizik egy gyárba...
2014. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
A te életednek mi a célja? Neked mi a végzettséged? A munkában kiteljesedsz? Szerintem csak irigy vagy.
2014. nov. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!