Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jött már valakinek helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már valakinek helyre a házassága megcsalás után?

Figyelt kérdés

Megcsalta házastársát, deaztan lebukott, vagy önszántából véget vetett neki, és soha többet ne tette meg ujra?


Van egy házaspár ismerősünk, tobb mint 10 eve vannak egyutt, van 3 fiu gyermekuk is. A ferj, amikor meg a felesege az első gyerekkel volt varandos, viszonyz folytatott egy masik nővel, aminek aztan önszántából véget vetett - a felesegenek amugy elmondta, h megcsalja, megbeszeltek dolgokat. Azota mintaferj es mintaapa, ez mar 7 eve volt. Akkor ezek szerint lehetseges, h aki egyszer megcsal, az nem feltetlenul csal meg többször is?


2014. nov. 15. 14:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem sem ennyire egyszerű. Van amikor minden tökéletes, otthon minden rendben, rendes asszony, minden szép és jó és tökéletes. Tehát nincs ok a megcsalásra. Mégis megtörténik. Tehát én úgy gondolom, ez ellen nem lehet mit tenni, azt sem lehet mondani, hogy nincs oka, nem fog megcsalni. Ha bekövetkezik, elkerülhetetlen.

26 vagyok

2014. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
53%
Megcsalt a férjem egyszer fél év múlva mégegyszer persze közte volt sírás könyörgés és engem imád nem kell senki stb. És lássunk csodát itt állok ismét egy újjabb megcsalás küszöbén. A francokat az első után el kellett volna takarítanom végleg a portáról. 16 éves kapcsolat 2 gyerekkel az biztos hogy nehéz.
2014. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!