Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jött már valakinek helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már valakinek helyre a házassága megcsalás után?

Figyelt kérdés

Megcsalta házastársát, deaztan lebukott, vagy önszántából véget vetett neki, és soha többet ne tette meg ujra?


Van egy házaspár ismerősünk, tobb mint 10 eve vannak egyutt, van 3 fiu gyermekuk is. A ferj, amikor meg a felesege az első gyerekkel volt varandos, viszonyz folytatott egy masik nővel, aminek aztan önszántából véget vetett - a felesegenek amugy elmondta, h megcsalja, megbeszeltek dolgokat. Azota mintaferj es mintaapa, ez mar 7 eve volt. Akkor ezek szerint lehetseges, h aki egyszer megcsal, az nem feltetlenul csal meg többször is?


2014. nov. 15. 14:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött helyre. Probaltam megemeszteni,parterapiara is mentünk az ô javaslatara,de nekem nem ment. Van aki tul tud lepni rajta ,en speciel nem tudtam. Nem akarok ugy elni hogy 5 perc kesesnel mar eszembe jut,hogy mi van ha ujra megcsal. Nem vagyunk egyformak. En elvaltam.
2014. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem meg a megcsalás csak következmény. Ha jó a párkapcsolat, akkor senki nem csal meg senkit. Csakhogy a megcsalt fél nem akarja még magának sem elismerni, hogy ő a hibás.

Sajnos egy általánosan elfogadott dolog, hogy ha rossz történik, akkor mindig az elkövető a hibás, és ezt főleg a felbujtó hangoztatja."

Tudom, hogy a világ nem fekete-fehér, de nehogy már az elkövető legyen a sajnálni való! Az elkövető tette a rosszabbat!

2014. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

Igen ,nálunk már több mint 4 éve történtés azóta minden rendben,helyrehoztuk, újrakezdtük.Én úgy veszem, mintha ez a második házasságom volna kicsit.

Nagyon remélem, még egyszer nem fog megtörténni, tanultunk belőle mindketten.

Az előzőt lezártam, amúgy 23 év után történt.

46/nő

2014. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
72%
Aki egyszer megteszi, az újra meg fogja. Főleg azért mert azt látja, hogy megússza... hisz a feleség nem hagyta ott, nem lett semmi következménye a megcsalásnak. (Az ilyenek nem változnak) Előbb, vagy utóbb újra csalni fognak.
2014. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

18


Nemtől függetlenül gerinctelen dolog a megcsalás.

2014. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal, hogy ha jó a kapcsolat, akkor nincs megcsalás. Én 3. vagyok, a pasi házassága tökéletesnek mondott, szinte hibátlan. Elmondása szerint.
2014. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ez teljesen így van utolsó. Lehet, hibátlan, mindent megadó ember az egyik, ha a párja egyszerűen nem értékeli. Persze vannak akik azzal a kamuszöveggel jönnek, főleg férfiak, hogy náluk ez más, mert genetika meg fakkom tudja. Hogy minél több nőt kell megtermékenyíteni mert a férfiak ilyenek bla bla bla...főleg akkor ha gumit is húznak a megcsalás során:) röhejes szöveg.
2014. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#22:59 Ezzel a hozzászólásoddal egyet kell, hogy értsek, férfiként is.

De azt fenntartom továbbra is, hogy a megcsalás "csak" következmény.

Ha egy férfinek tele van a pocakja, és üres a zacsija, akkor nem lép félre.

De azt nem tudom, hogy ezt egy nőnél, hogyan kell elérni...

2014. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
83%

23.vagyok.Kaptam privit,arra válaszolnék itt.

Lehet, hogy félreérthető voltam.Engem csaltak meg, 23 év után, és én azt a korszakot zártam le,és kezdtünk egy újat..

Hogy mi vezetett a megcsaláshoz...?

A hosszú évek, a férjem italozásai eltávolítottak minket egymástól, nem tudtam tisztelni, felnézni rá.Neki pedig képbe került egy ismerőse, akinek már régóta tetszett.Bizonyítani akarta, kell ő még valakinek, és jólesett neki a fiatalasszony rajongása.(akit aztán alig lehetett lerázni utána)


persze én is válni akartam,hiszen ez már az utolsó csepp volt a pohárban.Külön is voltunk vagy 2 hétig, majd megbeszéltünk mindent.Adtam még 1 esélyt, de azzal a feltétellel, szakít a nővel, és leszokik az ivásról.


Az azóta eltelt 4 év alatt bizonyított,és én is változtam.

Tudja,nincs még egy esélye.

Én nem bántam meg, hogy együtt maradtunk.


Lehet lepontozni, mert úgy látom, itt csak azok a válaszok kapnak zöldet,akik szakítottak gután...


Mindezt csak azért írtam le, mert nem sok ilyet történetet olvasni itt, és erőt adhat másnak, hogy van pozitív kimenetelű eset is...

2014. nov. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Ha egy férfinek tele van a pocakja, és üres a zacsija, akkor nem lép félre. "


Bár ennyire egyszerű lenne,de nem így van...

2014. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!