Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jött már valakinek helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már valakinek helyre a házassága megcsalás után?

Figyelt kérdés

Megcsalta házastársát, deaztan lebukott, vagy önszántából véget vetett neki, és soha többet ne tette meg ujra?


Van egy házaspár ismerősünk, tobb mint 10 eve vannak egyutt, van 3 fiu gyermekuk is. A ferj, amikor meg a felesege az első gyerekkel volt varandos, viszonyz folytatott egy masik nővel, aminek aztan önszántából véget vetett - a felesegenek amugy elmondta, h megcsalja, megbeszeltek dolgokat. Azota mintaferj es mintaapa, ez mar 7 eve volt. Akkor ezek szerint lehetseges, h aki egyszer megcsal, az nem feltetlenul csal meg többször is?


2014. nov. 15. 14:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%
55%-os akkor szerinted az a helyes ha az asszony tűri a férje kicsapongásait és tűr csak mert vannak gyerekek? Szerintem te nem értesz a témához. Azért mert benned nem volt annyi önbecsülés hogy elhagyd a megcsalót másnak nem az a legjobb ha tűri hogy megalázzák.
2014. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
26%
Kedves #1! "Nekem ez a tapasztalatom." Nem tudom, hogy téged hány házastársad csalt már meg (amit te természetesen nem bocsátottál meg!), de olyan 5 után már nem lenne szabad házasságra gondolnod. Mert a te jellemedböl következik, hogy ugy is csak ez lesz a vége. (A házasságban megcsalás meg az olyan ba-zunk néhányat aztán továbbmegyünk kapcsolatban nem ugyanaz!!!)
2014. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
Olyan kapcsolatot még nem láttam, ami rendbejött utána. Olyat igen, ahol utána évekig próbálkoztak és kínlódtak...
2014. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
Aki azt mondja utána helyrejött a kapcsolat,és milyen nagy boldogság van meg szerelem,az saját magát ámitja.Ami egyszer tönkre ment az már olyan is.A minta férj meg apa legközelebb sokkal óvatosabb.nem azért mondta el,mert ő milyen őszinte.Ló..aszt.Égett a talpa alatt a talaj,valaki láthatott tudhatott valamit,kikozmetikázta ő jöjjön ki belőle jól.Az ilyenben nem szabad nem is lehet megbízni.A nő meg elhiszi mert elakarja hinni,saját magát győzi meg ő potólhatatlan..
2014. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
kedves 60%-os. Egy csalt meg de bőven elég volt. Nem is akarok házasságra gondolni míg a férfiak a könnyen megbocsájtó nők miatt azt hiszik bármit megtehetnek. Az én drága férjem is csak pislogott mint hal a szatyorba mikor kiadtam az útját, merthogy az előző asszonyka tűrte.
2014. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
Van hogy megbocsajtanak egymasnak a hazastarsak, mivel hazassagbol kilepni ugy hogy gyerek is van nagyon nehez. De a tovabbiakban hogy lehetunk e ujra boldogok miutan osszetortek a szivunket az mar mas kerdes. A bizalom nem jon vissza csak mert akarjuk. Lehet hogy a par most mintaapa es mintaanya latszolag es lehet hogy a ferj soha tobbe nem lep felre, de a feleseg ki tudja mennyit sir titokban es hogy erzi majd magat a jovoben ha latja a ferjet csupan beszelgetni valakivel, mennyire lesz gyanakvo ha kap egy uzenetet vagy akarmi. Foleg hogy a ferj akkor volt hutlen amikor a no varandos volt. Szerintem megcsalas utan soha nem lesz a kapcsolat igazan jo, meg akkor sem ha akarjak.
2014. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen lehet, hogy aki egyszer félrement, nem fog többé. Ez viszont nem a másik iránti tisztelet és szeretet miatt történik (hiszen ez nem volt visszatartó erő addig sem), hanem önző indokból, mert egyszerűen kényelmesebb neki a házastársa mellett, már nem éri meg borítani egy kalandért. Viszont az életben bármi jönne, ami neki jó, a családjának pedig nem, a saját érdeke szerint döntene, mint addig is mindenben. Aki képes félremenni, annak saját maga mindig fontosabb lesz a házastársánál.
2014. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%

Hölgyeim, elég érdekesen gondolkodtok (vagy esetleg én?)

Ha félrelép a férj, akkor az a férj a rosszak, rossza. De ha a feleség lép félre, az azért van, mert rossz a férje. Hmm. Értem. Illetve nem.

Más szemében még az ici pici szálka is baj, de a tietekben a gerenda sem baj.

2014. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
70%
Amíg a feleségnek, minden fontosabb a férjénél, addig a férj igenis önző lesz, és félre fog lépni.
2014. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, hogy milyen szinten nyomatják emberek ezt a "megcsalás" c. dolgot - minden második kérdés erről szól... tényleg ennyire a szexről szól minden, vagy ezeket a kérdéseket mind 18 évesek írják, amely korosztályban tényleg és általában arról szól minden...

Szerencsére mi ebből az őrületből kimaradtunk, mert az első randik valamelyikén letisztáztuk, hogy a tényleg alkalmi affért nem tekintjük szakító oknak és kész, mindenki büszkesége mentve van, és mindenki alhat nyugodtan. (volt is rá 1-2 alkalom pro-kontra - 2 évtized alatt - ami nem is "megcsalás" legfeljebb "meg", mert hogy csalás nincs benne, elmondtuk a másiknak... amikor labilissá vált egyszer a kapcsolatunk anno, az nem ettől a témától vált azzá...)

Szóval Kérdező, olyan is van, hogy el sem romlik, nem csak a két véglet létezik, a "nyitott házasság" meg a "ha másra nézel, szakítok" - hanem közte is van élet, pl. az, hogy egy tartós kapcsolatban/házasságban nem a szex az első és legfontosabb dolog. (na jó, az első 10-ben azért benne van persze:)))

2014. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!