Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jött már valakinek helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már valakinek helyre a házassága megcsalás után?

Figyelt kérdés

Megcsalta házastársát, deaztan lebukott, vagy önszántából véget vetett neki, és soha többet ne tette meg ujra?


Van egy házaspár ismerősünk, tobb mint 10 eve vannak egyutt, van 3 fiu gyermekuk is. A ferj, amikor meg a felesege az első gyerekkel volt varandos, viszonyz folytatott egy masik nővel, aminek aztan önszántából véget vetett - a felesegenek amugy elmondta, h megcsalja, megbeszeltek dolgokat. Azota mintaferj es mintaapa, ez mar 7 eve volt. Akkor ezek szerint lehetseges, h aki egyszer megcsal, az nem feltetlenul csal meg többször is?


2014. nov. 15. 14:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Aki egyszer megtette megteszi máskor is. főleg ha olyan papucsasszonya van aki megbocsájt neki.
2014. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem kötelező, hogy még egyszer megtegye. Van, aki tanul belőle.
2014. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Igen! Rájön a csaló fél, hogy nem éri meg az egész, és marad a családjánál.
2014. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Csak a mesében létezik olyan,hogy valaki gerinctelenből egyszerre csak gerinces lett,mert "megbánta" meg "rájött mit veszíthet". Az emberbe bele van kódolva,milyen.Vagy képes rá vagy nem.Ha egyszer képes ,akkor nincs olyan hogy az elkövetkezendő 40-50 évben majd mindig kitér a kísértés elől.Szép lenne,jó lenne,de sajnos nincs ilyen.És ezt tapasztaltam a saját kapcsolatomban,és a legtöbb ismerős és barát kapcsolatában is.
2014. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
22%
4-es buta vagy te. Nekem ez a tapasztalatom. Ismeretség nélkül mi jogon butázol le bárkit is? Észlény...
2014. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
Azért kell otthagynia, legyen benne önbecsülés. Ha vele marad akkor meg is érdemli. A pasi ha tudja hogy egyszer megtehette büntetlenül, megteszi máskor is.
2014. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszek a mesékben és a csodákban.Ami egyszer megromlott,az már soha nem lesz a régi,és aki egyszer át tudta verni a másikat,az képes rá máskor is.Ha nem most,akkor majd öt év múlva,de mivel már egyszer képes volt hazudni,többször is képes lesz rá.
2014. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg a megcsalás csak következmény. Ha jó a párkapcsolat, akkor senki nem csal meg senkit. Csakhogy a megcsalt fél nem akarja még magának sem elismerni, hogy ő a hibás.

Sajnos egy általánosan elfogadott dolog, hogy ha rossz történik, akkor mindig az elkövető a hibás, és ezt főleg a felbujtó hangoztatja.

Míg eközben, ha a férj valami jót csinál, akkor a feleség hangoskodik, hogy én mondtam neki, az én ötletem volt.

2014. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%
8-as! Házaspárról van szó, akik több mint 10 éve vannak együtt, van 3 gyermekük, és te azt a hülyeséget ajánlod, hogy váljanak el. Ez a legostobább megoldás ebben az esetben! Ha nem értesz ehhez a dologhoz, ne is adj buta tanácsokat!
2014. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Bocsika nekem is volt rossz a párkapcsolatom,akkor lépjek félre? Ez a megoldás? Ha megbánt a párom vagy összeveszünk vagy keveset van velem,akkor dugjak félre,és még kenjem is rá,hogy az ő hibája? Ha gond van akkor beszéljék meg,nem kell félredugni.Ha meg akar,akkor szakítson.
2014. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!