Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te vagy a férjed költi a több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te vagy a férjed költi a több pénzt?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy hobbira, ruhára, szépségtermékekre, éttermi kajára vagy bármi másra, ami nem az alapvető dolog ( rezsi, utazás)
2014. nov. 14. 01:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

A férjem,a hobbijára.Havi kb. 100-150 ezret költ rá.

Én imádok vásárolni,de csak kb. havi 60-70 ezret költök el ruhákra és más szépségápolási dolgokra.

2014. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dohányzik a párom, amennyit ő elkölt cigire annál én tuti kevesebbet költök magamra...
2014. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A férjem, egyértelműen. Sokszor zavar, mert én keresek többet, de általában olyan dolgokra költi, amit utána munkája során használ is. Nem olyan dolgokról van szó, amikre valóban feltétlenül szüksége lenne, csak kütyümániás és havonta 20-30ezer elmegy feleslegesen arra, hogy fejlesszen valamit.
2014. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem en, a ferjem hobbija eleg koltseges illetve a hozza valo spec.felszerelesek, ruhak de mivel a ruhak amiket vasarolok eleg dragak ergo egalban vagyunk, vagy pedig telleg en koltok tobbet:-)
2014. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Talán én...de én sem viszem túlzásba.. 29/nő
2014. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Talán ő - van egy zenekara, a hetenkénti próbán rengeteget költ. Emellett sokkal többet is dohányzik, mint én. Neki vásárolunk több ruhát is, hamarabb is koptatja, én meg utálok ruhát venni, van 3 váltás ruhám, inkább mosok hét közepén is. Akkor veszek csak újat, ha valamelyik elszakad vagy már tényleg nagyon kopott.
2014. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha az olvasást/könyveket is beszámíthatónak veszed, akkor nálunk az van, hogy mindketten szeretünk olvasni, 95%ban ugyan azt:) erre költünk a legtöbbet. Én több írót szeretek, így többet is rendelek/veszek a magam részére, de ha el akarná olvasni ő is akkor megtehetné. Tehát ez is közös lenne, de amúgy nem az, mert vannak olyanok amik a férjemet nem érdeklik. Ha így vesszük, én költök többet.


Szórakozni együtt járunk, tehát ugyanannyit költünk rá, ugyanígy van az éttermi kajával, mozival stb. is.

2014. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!