Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te vagy a férjed költi a több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te vagy a férjed költi a több pénzt?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy hobbira, ruhára, szépségtermékekre, éttermi kajára vagy bármi másra, ami nem az alapvető dolog ( rezsi, utazás)
2014. nov. 14. 01:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Egyertelmuen en. Ferjem nem jar fordaszhoz es kormoshoz. Itthon nyirom a hajat geppel. Nekem 6millio fele kencem van. Ferjemnel a tusfurdo(2 az egyben samponnal), borotvahab, aftershave dezodor kvartettban kimetul a piperek listaja. Meg ugye o nem is sminkel.:) Rezsiben is en fogyasztok tobbet. Hosszu hajam van, korulmenyesebben zuhanyzom, tobb viz fogy, meg alatalabn miattam kell tobbet futeni mert iszonyat fazos vagyok. :)
2014. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

érdekes, ezen még sosem gondolkodtam :D

nem vagyunk közös kasszán, pontosan nem tudom

de szerintem a férjem

én pár hónapja rengeteg ruhát vettem, így most leálltam vele

de én olcsón vásárolok, figyelem az akciókat, turizni is imádok, a férjem meg olyan, hogy semmit nem vesz meg, ami 10 ezer alatt van (póló, pulcsi stb.)

úgyhogy ő kevesebb ruhát vesz, de több pénzért

nekem hobbim sincs nagyon, olvasni szoktam leginkább, de a könyvtár 5000 ft per év :D

férjemnek meg drága hobbija van, de arra csak évi 1x költ (engedélyek, pár új felszerelés)

étterembe csak együtt megyünk

káros szenvedélyünk nincs (vagyis én iszok minden nap energiaitalt)

Szóval mindent összevetve szerintem ő költ többet, de nem szoktam ezen izélni. Minden hónapban ideeadja a kiadásainkra a ráeső részt, a többit arra költi amire akarja. És én is :D

2014. nov. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én...
2014. nov. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Te!
2014. nov. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

őszintén? szerintem én (férfi).

Pontosan ezért van egy rendszerünk, mind a ketten leadjuk a fizu megbeszélt részét (80-85%) közt az úgynevezett közös kasszába. A maradék mind a kettőnknek a zsebpénze, azt vesz belőle, amit akar, nincs olyan, hogy abból vegyél ajándékot XY-nak, abból fizesd ki a számlát stb. Tehát az teljesen arra megy el, amire mi költeni szeretnénk. Én, mivel szeretek gépezni, ezért azt fejlesztgetem illetve szoktam online játékokat venni.


De ez a rendszer elég jól bejött eddig, sok vita elkerülhető vele.

2014. nov. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi egyformán költünk, szinte semmire. Ő talán kajára többet költ, mert a munkahelyi étteremben eszik, én meg itthon. De más különbség nincs. Fodrászhoz nem járunk, hobbikra ünnepeken költünk, beszámít az ajándékba, kb egyforma értékben. Ruhákat is egyszerre veszünk, akinek éppen több kell, annak többet veszünk, mikor hogy, de ez kb. évi két alkalom 10-20 ezer Ft értékben.
2014. nov. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

En (a ferfi).


a hobbijaim eleg dragak. Az asszony meg szinte semmit sem kolt magara. de kozos kasszan vagyunk, nem szamolgatjuk, mindenki kolt amire akar.

2014. nov. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én gyakrabban, a férjem többet.

Az ő kiadásai mindig nagyobbak, a hobbija..stb miatt.. Nekem több megy el ruhára, és egyéb kozmetikai szerekre, mint neki..

Az én kiadásom folyamatos, követhető, az övé hektikus


kell egy kismotor... Kell egy új bukó...új bőrkesztyű...kell egy új nem tudom mi a gépbe... Kell egy digitalizalőtábla... Kell egy új objektív a nikon gépre... Egs új fotóallvany..egy derítő, egy előtetlencse.........stb...stb...stb


Ugye ezek 10-20-50-100 ezres dolgok.. Míg az én dolgaimnak harmadennyi a költsége...

2014. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én kezelem a családi kasszát.

Az ő hobbija a kocsink,de erre ugye csak akkor kell költeni,ha baj van.

Én könyvmoly vagyok,heti szinten veszek könyveket,ez nagyobb kiadás,mégis a gyerekekre költjük a legtöbbet.

(Az ételen tudok spórolni,mert itthonról viszünk.)

2014. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én.
2014. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!