Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az egyik fél tényleg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fél tényleg mindig jobban szereti a másikat?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem igen és nekem az exem anyukája egyszer azt mondta, hogy inidg a nőnek kell jobban szeretni, az működik jól. Szerintem igaza lett, csak nem a fiával.
2014. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De miért a nőnek?
2014. nov. 10. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetet nem lehet mérni. Szerintem nem jobban, legfeljebb máshogy, csak azt észre kell venni.
2014. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem, hogy nem lehet mérni a szeretet, de már rég rossz, ha bárki méri.

És szerintem hülyeség, hogy a nőnek jobban kell szeretni.

2014. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Na, én meg pont azt hallottam a családomtól, hogy pont a férfinak kell jobban szeretnie a nőt... akkor most hogy is van ez?
2014. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, inkább máshogy, és egy hosszú kapcsolatban ez hullámzik a szeretet és szerelem között.
2014. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak saját tapasztalatot írok, nem igaz, hogy a nőnek kell jobban szeretni. Eleve nem lehet mérni. Én akkor érzem jól magam, ha tudom, hogy feltétel nélkül szeret a párom, és én is így tudom szeretni.
2014. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a régiek azért mondhatják azt, mert anno nemigen volt még egyenjogúság sem, a nőnek ha nem akart "pártában" maradni sokmindent elkellett néznie az urának


amúgy kérdésre, igen, a kapcsolatok 90%-ban egyik fél aláreneli a másiknak magát, aki jobban szeret.

2014. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen , van benne valami !!! Általában a nőkre jellemző ez .. Vagyis nem feltétlenül jelenti azt hogy jobban szereti a nő a párját , csak az esetek többségben jobban kimutatja az érzéseit , bújósabb stb ... Es ezért gondoljak , hiszik hogy sokan hogy ez így van ...De az igazság , hogy nincs ra mód hogy összehasonlítsuk , mivel is tennénk , hogyan ... Na es mi értelme lenne ? Ha egy kapcsolat működik , akkor úgyis működik ha van realitás alapja a feltételezésnek .
2014. nov. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeretet és a szerelem az idővonalon hullámzik. Egyszer lobog a láng, máskor csak szimplán ég. Van amikor az egyik fél lángja fentebb van a másiké pedig lentebb. Máskor pont fordítva. Ha így nézzük, akkor igen, az egyik fél mindig jobban szereti a másikat, csak az változik folyamatosan, hogy melyik fél.
2014. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!