Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt? Ha valaki...

Miért mondják ezt? Ha valaki szereti a másikat akkor nem hiszem, hogy ez baj lenne.

Figyelt kérdés

Már többször hallottam/olvastam olyat, hogy amikor egy nő terhes lesz, elkezd kicsit hízni, utána meg szülni (és mondjuk marad nyoma) attól kezdve a férjét nem érdekli a nő és elhagyja őket. Most nemrég olvastam egy kérdést és abba volt egy ilyen válasz, azért tettem fel ezt a kérdést. Ott írta az egyik válaszoló (amit feljebb leírtam) meg még azt, hogy utána a férj elhagyja a feleségét mert kiábrándul belőle, talál magának egy csinosabb lányt akinek nincs gyereke, a nő meg egyedül marad a gyerekével és nem kell majd senkinek gyerekkel. De ez hülyeség szerintem. Akkor egy ilyen férfi sose szerette igazán a feleségét ha ilyen miatt hagyja el. Na meg nehogy már a teste miatt menjen hozzá szerencsétlen csajhoz, utána meg váljon el a terhességi csíkok miatt.

Az ilyen mennyire gyakori?

Én mindig FankaDelire és a családjára gondolok. Ők igazán szeretik egymást.


2011. júl. 26. 14:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
Ki a farok az a FankaDeli? Mindenhol vele példálóznak. Valami legújabb követendő sztárocska?
2011. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
"Én mindig FankaDelire és a családjára gondolok. Ők igazán szeretik egymást." az ki?
2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 skarma ***** válasza:
78%

Hány éves vagy?

Szerintem kár ezen töprengened. Vannak ilyenek, egyszerűen csak másikat kell keresni.

2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál szerintem ez elég undorító dolog hogy valakit elhagyni amiatt ! És sajnos ezt a nők szívják meg mert náluk marad a gyerek ! Bár nekem van egy olyan ismerősöm hogy volt egy életása és hát ő babát várt majd kipottyantotta a csaj a gyerekét és lelépett szegény csávó meg ott maradt a gyerekkel ! De ez nem szerelem ha ez megtörténik . Ha meg olyan akkor nem kell gyereket vállalni . Sajnos a mai világban már ritka az olyan hogy együtt maradnak életük végéig .
2011. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

[link]


Amúgy pontosan FankaDeli az, akit nem lehet "sztárocskának" nevezni. Attól függetlenül, hogy híres nem vág fel vele és úgy él mint más átlagos magyar család. Nem hiszem el, hogy még nem hallottatok róla, bár a tv-ben úgysem mutatják, a rádióban pedig nem lehet hallania számait (a Petőfiben néha).

2011. júl. 26. 14:58
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, eleve csak modellek mennének férjhez.
2011. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Az éremnek két oldala van. A nők többsége szülés után bele esik abba a hibába, hogy csak a gyerekének él. Pl: nem foglalkozik magával, eligénytelenedik, nem törődik a férjével, nincs rendes nemi életük... Ilyenkor sajnos a férfiak más nők után néznek, hiszen otthon nem kapják meg azt, amire vágynak. Szóval nem csak a plusz kilók és a terhességi csíkok a bűnösök.

Másrészt, a férfinak ilyenkor türelmesebbnek kell lennie a nővel, hiszen időbe telik, mire az összeszedi magát szülés után. Nem szabad ezt ennyire leáltalánosítani. Mindkét félnek megértőnek kell lennie a másikkal, csak is úgy működhet egy jó házasság, főleg, ha gyerek is van. Az olyan férfi, viszont aki tényleg pár kiló felesleg és terhességi csík miatt hagyja el a párját, az sose szerette igazán.

N/23

2011. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
és ez ki a képen? a tesód, vagy mi? amúgy akármilyen sztárocska, ha nem vagy a közeli rokona, honnan tudod, hogy idilli életet élnek
2011. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Erről nekem csak annyi a véleményem, hogy ha két fél tényleg szereti egymást, akkor a gyerek csak még közelebb hozza őket egymáshoz. Ha pedig valaki ezért elhagyja a társát akkor nem is érdemelte meg, hogy vele legyen.

2011. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ez az a válasz:


"Ha gyereket szülsz, onnan kezdve nem kellesz majd egy pasinak sem, kivéve ha extra csinos vagy. A férjed se fog becsülni onnantól, mert ugyan kinek kellenél gyerekestül.

Ráadásul undorodni fog a testedtől terhesen, meg a szülés után is, és más nők után fogja csorgatni a nyálát.

Te meg ott leszel magányosan egy gyerekkel a nyakadban, mert apuci nem lesz hajlandó a gyerekével foglalkozni, mert csak a megcsinálásához ért, éjjel-nappal a sarkadban lesz a gyerek, nem lesz 5 perc nyugtod, főleg ma, amikor a nagymamáknak dolgozniuk kell, hacsak előbb ki nem halnak...

Ott maradsz kiszolgáltatva egy marhának, aki akár verhet is, de gyerekkel hova mennél, a gyesből max. éhenhalnátok mindketten."

2011. júl. 26. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!