Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt? Ha valaki...

Miért mondják ezt? Ha valaki szereti a másikat akkor nem hiszem, hogy ez baj lenne.

Figyelt kérdés

Már többször hallottam/olvastam olyat, hogy amikor egy nő terhes lesz, elkezd kicsit hízni, utána meg szülni (és mondjuk marad nyoma) attól kezdve a férjét nem érdekli a nő és elhagyja őket. Most nemrég olvastam egy kérdést és abba volt egy ilyen válasz, azért tettem fel ezt a kérdést. Ott írta az egyik válaszoló (amit feljebb leírtam) meg még azt, hogy utána a férj elhagyja a feleségét mert kiábrándul belőle, talál magának egy csinosabb lányt akinek nincs gyereke, a nő meg egyedül marad a gyerekével és nem kell majd senkinek gyerekkel. De ez hülyeség szerintem. Akkor egy ilyen férfi sose szerette igazán a feleségét ha ilyen miatt hagyja el. Na meg nehogy már a teste miatt menjen hozzá szerencsétlen csajhoz, utána meg váljon el a terhességi csíkok miatt.

Az ilyen mennyire gyakori?

Én mindig FankaDelire és a családjára gondolok. Ők igazán szeretik egymást.


2011. júl. 26. 14:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
kik ezek???? életemben nem hallottam róluk.amúgy bírom amikor gyerkek akárják megmondani a tutit :D ráadásul "hírességekkel" jönnek.
2011. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nem gyakori az ilyesmi. Bár viszonylag magas a válások aránya (50% körüli), nem azért válnak el, mert megváltozik a nő teste a szülés után.
2011. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Bár mi nem vagyunk "híresek", de gondolhatnál akár ránk is. Három gyereket nevelünk a férjemmel, aki most is rajongásig szeret (én is őt), ott volt a szüléseknél is. Ugyanúgy kíván, mint a kezdet kezdetén, pedig bőven maradt rajtam szülés után. Mert szerelemmel vagyunk együtt, így nem "utált meg" szülés után, várandóság alatt, mert a lelkem és a természetem ugyanaz maradt.
2011. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát...nem vagyok gyerek :)
2011. júl. 26. 15:07
 15/27 A kérdező kommentje:
A második 15:07-nek üzenem, hogy akkor valószínűleg nem ismerlek titeket. Azért jöttem FankaDeliékkel, mert rajtuk kívül nem igazán ismerek olyanokat, akik olyanok mint ők.
2011. júl. 26. 15:10
 16/27 anonim ***** válasza:
32%
ismered személyesen őket? (FankaDeli vagy kiket) mert ha nem akkor tárgytalan a dolog. azért gondoltam hogy gyerek vagy mert egy felnőttnek általában van annyi esze hogy tudja hogy az ismert emberek élete kirakat,és nem az aminek látszik.
2011. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Az ilyen férfi bunkó paraszt, nem érdemli meg a testét az anyaságnak feláldozó nőt, és a gyönyörű gyermekét.

Az én párom szerencsére nem ilyen. Kicsit elhíztam a terhesség alatt, és szoptatás alatt le se ment, úgyhogy a fogyókúrát félre tettem ( ha nem ettem szénhidrátot eleget, nem volt tejem), de most, hogy már abbahagytam a szoptatást, szépen le is fogytam. Türelmesen kivárta ezt. Ez a minimum szerintem, azok után, hogy a nő áldozza fel a testét. Nem sok olyan nőt ismerek, akinek semmilyen testi nyoma ne lenne a szülés után. (bőrmegnyúlás, mellek megereszkedése, és akkor még nem is beszéltünk a nem látható dolgokról, amik talán örökre megmaradhatnak, vagy legalább is huzamosabb ideig: pl aranyér újra és újra, erősebb menszi esetén gátfeszülés....) De amikor egy nő gyermeket szeretne, mindezekre nem gondol, később meg azt mondja, hogy többet is megért volna:D

2011. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
Aki szerelmes, és nem csak kanos, annak egy lebénulás is kevés lesz ahhoz, hogy megundorodjon a párjától. Ahhoz, hogy a kiszolgáltatottsággal ne éljen vissza, még szeretet és kötődés sem kell, csak alapvető, emberi jóérzés.
2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%

Amit beírtál választ (gondolom másik kérdésből), arról süt, hogy a válaszoló a saját nyomorát vetíti ki általános igazságként mindenkire. Ő így járt. Ez nem jelenti azt, hogy általános jelenség lenne.


A férjemnek volt egyébként találó megfogalmazása: "Ha terhesség vagy betegség miatt előnytelennél válik a kinézeted, nekem ugyanolyan fontos maradsz, ha kell, pelenkát is cserélek neked. De ha azért lesz előnytelen a külsőd, mert egyszerűen lusta vagy és teszel rá, hogy hogy nézel ki, akkor igen, elveszíthetsz."


És ebben van nagy igazság, mert nem mindegy, hogy mi az ok és mi az okozat.

2011. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
79%

15.25


Nagyon bölcsek vagytok,a férjednek teljes mértékben igaza van!:)

2011. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!