Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt? Ha valaki...

Miért mondják ezt? Ha valaki szereti a másikat akkor nem hiszem, hogy ez baj lenne.

Figyelt kérdés

Már többször hallottam/olvastam olyat, hogy amikor egy nő terhes lesz, elkezd kicsit hízni, utána meg szülni (és mondjuk marad nyoma) attól kezdve a férjét nem érdekli a nő és elhagyja őket. Most nemrég olvastam egy kérdést és abba volt egy ilyen válasz, azért tettem fel ezt a kérdést. Ott írta az egyik válaszoló (amit feljebb leírtam) meg még azt, hogy utána a férj elhagyja a feleségét mert kiábrándul belőle, talál magának egy csinosabb lányt akinek nincs gyereke, a nő meg egyedül marad a gyerekével és nem kell majd senkinek gyerekkel. De ez hülyeség szerintem. Akkor egy ilyen férfi sose szerette igazán a feleségét ha ilyen miatt hagyja el. Na meg nehogy már a teste miatt menjen hozzá szerencsétlen csajhoz, utána meg váljon el a terhességi csíkok miatt.

Az ilyen mennyire gyakori?

Én mindig FankaDelire és a családjára gondolok. Ők igazán szeretik egymást.


2011. júl. 26. 14:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem kéne úgy írni a pasikról, mintha mindegyik ilyen büdös gyökér lenne. Vannak ilyenek tény, ahogy nőben is van épp elég sötét. De egy normális férfi, és normális nő kapcsolatát csak megerősíti a közös gyermek. Nem kell ész nélkül beleugrani egy kapcsolatba, és rögtön gyereket vállalni. Időt kell adni, hogy megismerje egymást két ember, és akkor talán nem fut bele a nő ilyen pasiba.

Mi most várjuk a második babánkat, a férjem bent volt a szülésnél, sőt konkrétan oda is kukucskált, tehát mindent látott, mégis alig várta, hogy le teljen a 6 hét, és végre együtt lehessünk. Az utolsó napokban is együtt voltunk, Ő gyönyörűnek talált nagy pocakkal is. Igaz, hogy alig híztam, és szülés után két héttel már a régi ruháimat hordtam, de, azt mondta, ha maradt volna rajtam egy kis plusz még örült is volna. Segít mindenben, és a mi kis családunk a legfontosabb neki.

Aki szülés után elfordul a feleségétől mert maradt rajta némi plusz kg, vagy csík, vagy bármi, az nem is szerette soha azt a nőt. (Ez persze nem azt jelenti, hogy bálna méretűre lehet hízni egy terhesség miatt, és utána semmit nem tenni, hogy újra csinos legyen a nő!)

2011. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogyha egy nő elhízik, nem biztos, hogy akarja a szexet, mert szégyenli a testét. Ha úgy értem, hogy szarul nézek ki, hát én se vagyok 100%. És mivel elutasítja a férfit, az frusztrált lesz, előbb utóbb keress valaki mást, amitől a nő még jobban maga alatt lesz.Láttam már ilyet.
2011. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Igen, 15:25 férjének is igaza van. Nekem csak arról a válaszról jutott eszembe, meg hogy már hallottam ilyenről nem is egyszer. Azt nem mondtam, hogy mindenki ilyen. Amúgy igen, ismerem őket személyesen is. Csak azért mondtam őket példának, mert így valaki jobban érti mintha mondjuk azt mondtam volna, hogy Pistáék.
2011. júl. 26. 20:06
 24/27 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel meg a nők hagyhatnánk ott a férjünket, mert az pl kopaszodik, sörhasa van, felszedett pár kilót stb.


Magamból kiindulva ha szeretem, szeretem azt a sörhasat is, meg úgy ahogy van.


Ez r.hadtul nem azon a pár csíkon, és 5 kilón fog múlni. Ha valaki válik, az nem emiatt fog válni, hanem mert nem szereti. (Ha egyáltalán szerette valaha.)


És ezt írom én, aki nem vagyok egy naiv típus.

2011. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Két tipusú pár van: az egyiknek a kinézet meg a napi kötelezö szex a fontos - ezek az elsö problémánál szakitanak, a másikak meg az embert nezik a párjukban, és tudomásul veszik, hogy senki nem marad olyan idösebb korára külsöleg, mint 16 évesen volt.

Emellett a 15:25-ös férje nagyon találóan definiálta, hogy mi az elvárható MINDKÉT féltöl.

2011. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen, 15.25 férjének szerintem is csak akkor van igaza, ha ezt a szabályt saját magára is kötelezőnek érzi, nemcsak a feleségére.
2011. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

szerintem ha egy nőt elhagy a férje miútán szült az nemcsak az miatt lehet, hogy pár kilót felszed, hanem azért főképpen mert megváltozik a viselkedése.

sokszor azért is tűnik úgy hogy a szülés után hagyják el a nőket, mert sok nő 1-2 éves kapcskeolatban is szül már gyereket amit nem lenne szabad, mert nagyon ritka az amikor ha valaki 1 év ismeretség után gyereket szül és együtt is maradnak több évtizedet.

2011. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!