Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férj azért ábrándul ki a feleségéből, mert elkezd őszülni/megjelennek az első ráncai?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm teljesen bepörgött, fél, hogy a férje otthagyja, mert nem húszéves többé. Megmutatnám neki a válaszokat. :)
2014. nov. 6. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok és már megjelentek az első ősz hajszálaim. Ráadásul terhesség közben jelentek meg, mégse hagyott el a férjem. Van egy velem egykorú barátnőm, ő már szinte teljesen ősz, festeti a haját.

Nekem sosem volt festve a hajam de a fodrász halvány szőke (pár árnyalattal világosabb mint az eredeti hajszínem) melírcsíkokat csinált és így nem is látszik.

Én mindig is ódzkodtam a festéstől, de már megszoktam. Egy nőnél ez a legkönnyebben orvosolható probléma. Természetes színűre is lehet festetni nem csak lilára v hidrogénszőkére.

2014. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, leginkább nők, akik nem képesek elfogadni, hogy mindannyian megöregszünk, elszáll felettünk az idő. Teljesen bele tudnak ebbe csavarodni, és elkezdenek félni, hogy a férjük számára már nem vonzóak, elkezdenek egyre hüly.bben viselkedni, mindenféle kezelést, esetleg műtétet bevállalni, 20 éves módjára öltözködni, amivel nevetségessé válnak. Ne akarjon egy 40-50 éves nő 20-nak kinézni, mert ezzel leginkább bohócot csinál magából. Minden életkorban lehetünk csinosak, kívánatosak, nézhetünk ki jól. El kell tudni ezt fogadni. Amelyik pasi meg lelép 50 évesen egy 20 évessel, annak nagy bajok vannak a fejével. Akik leéltek egymással 30-40 évet, együtt öregszenek. Aki ezután le tudja cserélni a párját egy 20 évesre, őt, aki a sza.os gatyáját mosta évekig, aki a társa volt, a gyerekei anyja.....az menjen, nem kár érte! Ilyen esetekben teljesen egyet tudok érteni azzal, amikor az asszony inget-gatyát leperel egy ilyen jellemtelen fa..ról, aki azt képzeli egy 20 évesnek a haláláig kell, majd ő akarja 80 évesen pelenkázni.
2014. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy választották egymást a férjével, hogy a külső alapján, akkor jogos a férj aggodalma, hisz itt egy szolgáltatást kapott, és kezd a színvonal csökkenni.


Ha mint EMBER választották egymást, akkor nem fog kiábrándulni belőle a külsején történő változások miatt.

2014. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha emiatt valóban félne a nő ismerősöd,akkor venne egy doboz hajfestéket és tenne az ősz hajszálak ellen :DDD
2014. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az őszülés elég természetes jelenség, a ráncok is (a gravitáció szintén) ... szóval, ha a kedves férj ettől kiábrándul a feleségéből, akkor nem csak tapló, hanem nagyon ostoba is.

(Az az én egyéni dolgom, hogy becsülőm az őszülő hajú nőket 30-35 tájban már elég soknak elkezdődik)


Jó régen elváltam már, de nekem mégis az a kép a legkedvesebb a volt feleségről, amikor egy késői ébredés után míg én a gyereket öltöztettem, meg magamat kaptam össze, ő meg kócosan, csipásan, mezítláb a hideg konyhában pakolta a tízórait..... annyira szépnek láttam, igazi asszony, anya volt akkor!

2014. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ismertem egy huszonéves arrogáns majmot,aki kijelentette, hogy egy nőnek ne legyenek ősz hajszálai - sajnálom az azóta feleségét.

Ugye, nem gondoltad, hogy egy normális ember (férfi vagy nő) ezért ott hagyja a társát?

2014. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt az első gondolatom férj talán nem öregszik?Vagy az csak nekünk nőknek főben járó bűn?


Amúgy sajnos van ilyen nekem van egy barátnőm akinek a nála 20 évvel idősebb(!!!)férje már kezdte rá tenni a mgjegyzéseket,amikor elmult 35.Simán levénaszonyozza,a születésnapján meg közölte,hogy most mit ünnepeljünk azon,hogy szottyosodsz?Félreértések elkerülése végett a pasi még csak nem is pénzes,egy lúzer elvált fazon aki a barátnőmnél lakik...


Vannak azért ilyenek is,de hála égnek nem álatlános egyáltalán...Normális pasi felfogja(legalábbis fel kellene,hogy fogja),hogy az asszony se marad örökké 20 éves...Viszont a dolog másik fele is legondolkodtató,hogy a nőket általában fiatalabbra cserélik le...Szóval így belegondolva nem is tudom...

Modjuk ettől még szerintem nagy gyökér aki csak emiatt hagyja el a feleségét...

Aztán az ilyenek járnak így mint anyám egyik ismerőse aki majd' 60 évesen nem érti miért röhögik ki a 20-30 éves csajok amikor udvarolni próbál...Szóval mindenkit utolér a sorsa :)

2014. nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es, a "lecserélés"-ről van személyes tapasztalatom, külső szemlélő számára én is ezt tettem... de hát nema ráncok, az őszülés miatt volt ez.

Agyilag, szellemileg kövesült be a feleség, egyszerűen nem volt társaság nekem, nagyon-nagyon megváltozott. És mindezt érezvén egy kötözködő, agresszív hárpia felé változott.


Akivel meg jobban megértettük egymást az sokkal fiatalabb volt, de nem a kora, meg a feszes bőre vonzott...

2014. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!