Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férj azért ábrándul ki a feleségéből, mert elkezd őszülni/megjelennek az első ráncai?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm teljesen bepörgött, fél, hogy a férje otthagyja, mert nem húszéves többé. Megmutatnám neki a válaszokat. :)
2014. nov. 6. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önmagában csak azért mert őszül és elkezd ráncosodni nem hagyná ott, ha elhagyja annak mér más oka is van.
2014. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Az őszülés és ráncok szerintem nem olyan zavaróak a férfiaknak. A hízás viszont sok férfit zavar a feleségén. Érdekes módon önmagukon nem.


Ha a kapcsolat mély és szeretetre épül, nem számítanak a külsőségek. Ha felszínes dolgok tartják össze a kapcsolatot, sajnos benne lehet a pakliban hogy húsz éveseknél próbálkozik a férj. A húsz éveseknek sem könnyű, mert mindenkinél van szebb vagy nagyobb mellű lány....

2014. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ezek miatt szerintem se fog egy férj kiábrándulni. Az őszhajszálakat festéssel kezelni lehet, a ráncokat krémekkel és sminkkel. Ha ettől fél a bnőd, akkor gondoljon ezekre, szerintem.
2014. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férje EDDIG CSAK azért volt vele, mert SZÉP, akkor igen.


Ha szereti és az embert is értékeli benne, akkor nem.

Ugyanis egy normális férfi, akinek nem csak az számít, hogy mások szerint szuper a felesége, fel tudja fogni, hogy mindenki változik, ahogy idösebb lesz, de mivel ö is ugyanígy "öregszik", ezért ez nem lehet zavaró számára.


Az öszülés ellen lehet tenni (A hajfestést/szinezést már régen feltalálták és teljesen elfogadott), a ráncok természetesek,

Viszont az elhízás, elhanyagolt kinézet (föként otthon agyonmosott, kinyúlt koszos öltözet (és NEM nagyestélyire gondolok, hanem megfelelö méretü, kényelmes, tiszta szabadidöruhára, vagy amiben jól érzi magát) lehet ok arra, hogy a férjnek ne legyen többé vonzó.

2014. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Dius29 válasza:
100%
Aki elmúlt 20 éves (ahogyan én is) az már nem lesz újra annyi, ha ennyire fél akkor a szeretet hiányát érezheti!Fel tudja egy csomó dologgal dobni a házasságot,ennek utána nézhet itt neten,van sok fórum ami ezekkel foglakozik!Ha zavarja a haja,fesse be!Vegyen pár új smink cuccot és tanulhat szintén neten egy csomó praktikát,kisérletezzen nyugodtan!És hát ha a gyerekek nincsenek otthon,azt is számos módon kilehet használni!Mosógép egy kicsit kényelmetlen,de annál izgibb :D :D
2014. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként: semennyire.

Még az is valószínűtlen, hogy ő venné észre elsőre, mert hogy ő minden nap látja, ezek meg folyamatok, amik olyannak sokkal inkább feltűnnek, akikkel csak ritkán találkozik az ember. Meg különben is, együtt élve egy másik emberrel az ember hamar megszokja, hogy a másik nem mindig a "randis kinézetét" nyújtja, van amikor fáradt, nyúzott, felpüffedt, beteg... és ettől se szereti kevésbé.

Ez az erőltetett "fiatalság-kultusz" egy lelki betegség, pszichés defekt, ami alá persze szépen pakolja a lovat a legnyereségesebb legális gazdasági szektor, az egészség és szépségipar. Egy 40 éves legyen jóba azzal, hogy 40 éves, ne hagyja persze el magát, hogy 60-nak nézzék, de ne is akarjon mindenáron 20-nak kinézni, mert az már röhejes...

2014. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Miért, talán a drága férj élete végéig egy szívdöglesztő Alain Delon marad?
2014. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Átlagos nő, egyáltalán nincs elhízva. A férje sem. Normális házaspár, agyrém, hogy emiatt lelépne a srác, de nekem már nem hiszi el, hogy túlparázza.
2014. nov. 6. 11:51
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
A férje talán 20 éves maradt?
2014. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: szerintem más lehet ott a háttérben csak esetleg a bnőd se meri bevallani magának. Vagy úgy viselkedik a pasija, hogy igazából attól fél, de elkezdte magában keresni a hibákat..., vagy pedig simán önbizalom hiányos a bnőd, szorong stb. Ha más területeken is vannak ilyen agyrém félelmei, lehet jobban oda kéne rá figyelni, és segítséget kellene kérni neki. Ne vegyétek sértésnek és természetesen részemről csak feltételezések ezek.
2014. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!