Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy ferfi megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi megcsalja a feleseget utanna miert a feleseget hibaztatja a kornyezet?

Figyelt kérdés
A ferj 10 eves hazassag utan felrelepett. A feleseget a sajat szobajukban csalta meg. Ezutan a feleseg elvalt tole a ferj allitotta hogy o az elete ertelme. Mivel a feleseg nem bocsatott meg a ferj mely depresszioba esett es a pszichiatriara kerult. Hivogatta a feleseget hogy nezze meg. Kozben az allapota romlasaval olyanokat csinalt pl. hogy negy szammal nagyobb meretu papucsban jarkalt mint a labmerete,kiszorosodott,cigizik. E miatt vannak akik elitelik a not hogy a ferje ilyen psziches allapotba kerult. Ti mit gondoltok errol? A hajlam benne volt a ferfiben?
2014. nov. 5. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

A mgcsalasig valahogy eljutott a ferj, es ebben a folyamatban a feleseg is benne volt teljesen.


Akarhogy is kapaloznak az emberek, a valosag az hogy amikor 2 ember kozott minden rendben van, oda nem fer be egy harmadik.


Nem tudjuk a kapcsolat hatteret, nem ismerjuk azt hogy mi zajlott le kozottuk evekig, nem tudjuk mi vezetett a megcsalashoz. A lenyeg az, hogy igenis van olyan szituacio, amikor a masikat is lehet hibaztatni.


Az meg hogy ra se nez a ferjere, akivel egyutt elt 10 evig, szerintem taplosag.

2014. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne igazság a földön,minden férj/feleség ezt érdemelné,aki megcsalja a párját!
2014. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nalam ugyanez volt. Ferjem felrement en elküldtem. Az ö rokonsaga engem tamadott hogy nem voltam eleg kitarto,tul hamar feladtam stb. Azt hogy ö felrement el sem hittek. Be akartak magyarazni hogy tevedek. Ja több tucat szerelmes sms tuti tevedes. Szerintem konnyebb nekik is mast hibaztatni mint szembenezni,hogy a fiuk elcseszte a dolgokat. Ha idegenek mondjak ezt akkor meg gözuk nincs semmiröl,akit epp ramaty allapotban latnak azt sajnaljak.
2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!