Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házzasok! A facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házzasok! A facebook-on nektek ki van rakva, hogy kivel vagytok kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 11:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
30%
Hiiába kapálóztok. Nem nekem kell magyarázkodni, engem nem érdekel az életetek, de jó lenne kicsit magatokba nézni, hogy mégis miért is titkoljátok? Ki előtt? Esetleg egy régi szerelem? Vagy esetleg nyitva akartok hagyni egy kiskaput?
2014. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt a nem írod ki facebookra, akkor már őrület van dolgot. Facebookra alapból kb. semmit se írok ki. Nincs kint a születési dátumom, akkor titkolom, hogy mikor van a születésnapom? Úristen, biztos meg se születtem....
2014. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
54%

Húúú, 41-es mekkora tévedésben vagy!!!! A facebook számomra csak egy kirakat! Én meg pont azt gondolom, aki világgá kürtöli, hogy bi-bí én házas vagyok, ott vannak gondok!!! Képzeld, nem egy közeli ismerősöm van, akinél látszólag minden rendben, közös nyaralás, gyerkőcök, minden alap info ki van írva, a képekről sugárzik a boldogság. Ehhez képest a valóságban sokszori szétköltözés, depressziós anyuka, csalfa apuka van jelen a családnál. A másik párnál meg zsarolás az egyik fél részéről: "Ha elhagysz, megölöm magam!!!!" A másik felet pedig csak ez tartja vissza a válástól... A facebook-on meg mindenféle nyaralós, puszilkozós selfie, és társai.

Úgyhogy az égvilágon semmit nem jelent, hogy valaki kirakja vagy nem rakja :D :D

2014. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

41! Most hogy mondod, tényleg romokban a házasságom, mert nem írtam ki fb-ra, hogy ki a férjem, mivel ő nincs fent. De tudod mit? Csinálok egy kamu reglapot, és majd belépegetek, mintha aktív lenne. Így jó? Elvégre a kirakat az kirakat. Ha már egyszer őt nem érdekli a fb, akkor tegyünk úgy, mintha...

Amúgy az fent van, hogy házas vagyok, gondolom mindenki azt találgatja ki a férjem (remélem érzed az iróniát). :)

2014. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!