Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házzasok! A facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házzasok! A facebook-on nektek ki van rakva, hogy kivel vagytok kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 11:54
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki teljesen fel lenne háborodva, ha arra köteleznék, hogy a személyes adatait, fotóit, élete napjait tegye közé nyilvánosan.

Erre önként megteszik :D

2014. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
wágási feri, hol vagy?:-)
2014. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Nálam kint van,hogy házas vagyok,és a profilképemen a férjemmel vagyok.Viszont a neve nincs kiírva, de csak azért, mert ő nincs a facen, ezért nem lehetett kiírni.Viszont én még hagyományos né vagyok,és mellé a keresztnevemet írtam.


Hát nem tudom, én nem takargatom , vagy szégyellem, hogy házas vagyok.Én is furcsállom,ha valaki nem tünteti fel,de ő tudja miért.


Én is felfedeztem pár furcsaságot.van aki egyedülállóként tünteti fel magát, holott élettársi kapcsolatban él...és hasonlók.Van akiről egy közös kép sincs a párjával feltéve...ha én büszke vagyok rá,hogy ő a párom,miért titkolom?Mindegy, mindenki magánügye.

2014. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Nem titok, szóval kint van, és az is hogy kivel: mindkettőnknek, de csak ismerősök láthatják, és a képeket is. Direkt így van beállítva, idegeneknek semmi köze a dolgainkhoz.


Akinek nincs kint az se jelenti feltétlenül, hogy szar a házassága, csak még ennyire se érdekli a facebook. :) gondolom én.


Nekünk is azért van, hogy könnyebb legyen tartani a kapcsolatot a barátokkal, családdal, mert telefonon csak akkor kommunikálunk, ha feltétlen muszáj.

2014. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Megkorra egy fassszsag ez a facebook. Sok a primitiv ember.
2014. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"ha valaki nem tünteti fel,de ő tudja miért. "


Aki ismer, az tudja, aki nem, annak meg semmi köze hozzá.

2014. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
29%
Akit nem érdekel a Facebook, annak ne legyen profilja, tudtommal nem kötelező!! De ha érdekli annyira, hogy legyen profilja és feltesz magáról képeket, valamint megoszt minden hülyeséget, akkor legyen annyi gerince, hogy kiteszi azt is, hogy házas, ezzel megtisztelvén partnerét és ismerőseit ugyszintén...
2014. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
igen, kint van, de csak ismerősök látnak minket. Idegeneknek nem látható az adatlapunk.
2014. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

37: a partneremet nem azzal tisztelem meg, hogy egy vacak fórumra kiteszem, hogy tessék, vele d...gok, hanem hogy nem csalom meg, meghallgatom a véleményét és a mindennapokban próbálunk szépen együtt élni.

Teljesen lényegtelen, hogy ez kint van-e vagy sem.

2014. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Ha ezen múlik a tisztelet, akkor nagy bajban van ez a világ.

Nehogy már azon múljon a tisztelet, hogy kiteszem e facebookon, hogy férjnél vagyok e...

2014. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!