Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségnek zsebpénz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségnek zsebpénz?

Figyelt kérdés

Fél éve élünk együtt, nyáron esküszünk.

Egy hónapot dolgoztam, most megint munka nélkül vagyok.

Régebben anyukám havonta küldött nekem 5000Ft-t, kárpótlásul azért, hogy a nekem spórolt 100 000Ft-t zsebre rakták apu ötletéből fakadóan még középsulis koromban.

Ebből gazdálkodtam, fedeztem a saját kis igényeim, néha a páromnak is vettem ezt-azt, "csak" a kaja és a számlák mentek az ő keresetéből.

Rendszeresen állásinterjúkra járok, de vagy én nem felelek meg, vagy a munka. (Még tanulok, és van egy betegségem, ami miatt nem tölthetek be bizonyos munkaköröket)

Most, hogy már nem érkezik havi 5000Ft a számlámra, teljesen saját pénz nélkül maradtam, kunyizni meg utálok.

Arra gondoltam, hogy amég nem kapok munkát (1 hónap alatt már vagy 30 helyen érdeklődtem), kaphatnék "zsebpénzt".

Nem kell nagy összegre gondolni, csak ilyen havi 2-3000Ft-re.

Az állandó szükségleteim, sampont, tusfürdőt, pár haj és arcápolót nem egy hónapra veszem, hanem 2-3ra. Tehát néha ilyesmiből vennék újat, meg ugye metrójegyet, mert drága a bérlet. Meg spórolgatnék, mert vágyom egy két dologra.

(Kesztyű télre meg ilyenek)


Mit gondolnátok, ha a leendő nejetek ilyesmivel állna elő?


arcápolót


2014. nov. 1. 19:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
azt, hogy a vőlegényednek magától is eszébe juthatna pénzt adni neked ezekre a dolgokra
2014. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Ti nem együtt vásároltok? "drágám kéne tusfürdő mert már elfogyott az enyém"
2014. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
17%

*ugye metrójegyet, mert drága a bérlet.



Tudod mennyi egy jegy? 450Ft



Miért kamuzol? Azt se tudod mennyibe kerül egy vonaljegy vagy bérlet.

2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

Fél éve együtt éltek, és ilyen gondjaid vannak, akkor nem kéne még sietni azzal az esküvővel.

Ennek természetes dolognak kellene lenni, hogy fizetéskor leültök, osztotok, szoroztok, és nem kérni kell a zsebpénzt, hanem hozzáadni az igényeidet a kiadásokhoz.

Beszélgessetek többet, mert ez alapvető dolog, hogy az anyagiakat együtt beszéljük meg.

Zsebpénz? Nem vagy gyerek, hogy zsebpénzért kuncsorogj.

2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
46%
Aki kocsival jár az nem is tudja.
2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Nahát igen, az már régen baj, ha nem tudod megbeszélni a pároddal, h vegyen neked egy kesztyűt, vagy egy sampont.
2014. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
49%
Biztos vagy benn, hogy drágább a bérlet, mint ennyi jegyet venni? Esetleg akkor, ha nagyon ritkén utazol.
2014. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Bármit megvesz, ha kérem, de így nem tudom magam beosztani.

Néha, amíg volt pénzem, megesett, tőlem kért aprót (600-700Ft) a boltban, metróra meg ilyenek, néha vettem neki dolgokat, ha én mentem boltba, természetes, hogy ő is vesz nekem, meg tudjuk beszélni.

Csak nem szeretek kunyizni.

2014. nov. 1. 19:53
 9/40 A kérdező kommentje:

Hetente 3-4szer megyek, ha épp interjúm van.

Ami nem a város másik végén van, oda gyalog járok, így nem éri meg a bérlet. Ha munkába járnék, az más lenne.

2014. nov. 1. 19:54
 10/40 anonim ***** válasza:
66%
Felnőtt emberek vagytok,együtt éltek, szexeltek és ilyen nevetséges összegekről beszéltek mint 700 ft meg 3000 ft. Olyan vagy mint valami tinilány aki zsebpénzt kunyerál. Szánalmas vagy.
2014. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!