Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha a férjem más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a férjem más nővel kavar?

Figyelt kérdés
A férjem kb. Fél éve smsezgetett a munkatársával,olyanokat hogy mennyire szeretik egymást stb... Aztán annyira elhidegült tőlem aztcmondta hogy már nem tud nőként tekinteni rám meg hog őt nem szereti senki.Egy időre elment itthonról és 2 napig nem volt itthon. Aztán hazajött és azt momdta hogy ad nekem egy új esélyt.De itthon is teljesen levegőnek nézett elhidegült volt tőlem. Aztán elköltozött itthonról. A fiammal minden nap sms-ezik és mindig azt kérdezi hogy velem mi van. De oda nem akarja elvinni őt ahol lakik.(egyedül lakik nem a nővel.) Azt állitja a férjem h nem feküdt le a nővel. Most külön élünk es nem tudom hogy hogyanvtovább. 19 éve házasok vagyunk.

2014. okt. 31. 14:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%

"De ő azt állítja hogy a nő visszament a ferjéhez."


De ertsd mar meg, hogy ennek semmi jelentosege nincs :)


Felnott no vagy, el kell tudnod donteni, hogy mit akarsz. Tudom en hogy attol felsz: ha most kirugod, akkor nem veletlenul ez a rossz dontes, mert mi van ha ket het mulva megis hazakullog.. vagy ha varsz ra, es evekig nem tortenik semmi, te pedig vegleg megoregedsz...


De ez egy ilyen jatek. Dontsd el mit akarsz, aztan lehet a tovabbiakrol beszelni. Addig nem erdemes.

2014. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%

Nálam már az kiverte volna a biztosítékot, hogy Ő AD NEKEM új esélyt, pedig ő lépett félre. Levegőnek nézett otthon, megcsalt és te még kapaszkodsz utána?! Legyen már tartásod, akkor is, ha 18 évet éltetek együtt.

Ha akar valamit és hajlandó normálisan megbeszélni a dolgokat, esetleg meghallgatom és én is magamba nézek, mit ronthattam el, de nehogy már könyörögni kelljen neki, hogy megbocsásson, amiért megcsalt.

2014. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
Hogy te milyen szerencsés vagy,és itt kinlódsz mit tegyél?Hát ezek után neked most kezdődik az élet!Ha a nő nem kullog haza,az sem érdekli élsz e még.te meg sopánkodsz mit tegyél.Állj neki élni,amig teljesen meg nem öregszel.Vissza fogadod mi lesz?Szerelmes már soha nem lesz beléd,jön egy uj nő,vele egy ujabb költözés.Te még nézhetsz elfutott melletted az életed.Addig amig 80évesek is párt keresnek te mit vagy berezelve?
2014. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy hosszú ideje vagytok együtt, és nem lépnél ki ebből.

de a leírtak alapján jobban járnál. az hogy nem szerelmes, talán még orvosolhaító lenne. de más után nézett, hoppon maradt akkor mégis kellenél neki. vagy mégsem..

ez már eléggé halott ügy. ha lenne szíve akkor amikor kezdte érezni hogy nem szeret már, vagy megromlott a kapcsolatotok, akkor kellett volna próbálkozni vagy elválni. de ez hogy megse próbálta hanem máshoz ment. nekem ilyen férfi nem kellene tovább.

másnál is vannak mélypontok.

ez hogy nem feküdt le a nővel.. te tudod hogy elhiszed -e, de ki tudja mit csinált például a 2 nap alatt amig nem volt otthon?

érdeklődik rólad a fiadnál, persze hogy érdekled, de szerintem ő se tudja mit akar.

2014. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat.ha valakinek van még megjegyzése kérem írja le.
2014. okt. 31. 16:03
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ő pontosan tudja, mit akar: könyörögd haza, tegyél meg mindent azért, hogy visszahódítsd, miközben ő nagy kegyesen esetleg dob néhány csontot neked, mert mást nem kell tennie, hiszen te elfogadtad, hogy nem szeret, és simán lelépne mással.. Addig viszont jó vagy, ameddig nem jön más, hiszen nem kell semmit tennie a kapcsolatotokért. Ez a vonat elment. Hogy lefeküdt-e a nővel, ki tudja? Nyilván ha megtörtént, nem vallaná be, mert még esetleg visszatáncolna kis időre a kényelembe, és úgy már lehet nem fogadnád vissza. Döntsd el te, hogy mit akarsz. Megalázod magad a szamár szereppel, ameddig nem jön a ló, vagy továbblépsz.
2014. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%
Még ő ad esélyt? Na gyönyörű. Azért mindennek van határa. Úgy raknám ki, hogy a lába nem éri a földet. Ezek után nekem nem kellene. Ha van eszed, te sem engeded vissza. Szerintem már rég megcsalt. 2 napra eltűnik... Szerinted mit csinált? Jajj, ne legyél már gyerekes. :)
2014. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
66%
Vívódik?Szegény! És még ő ad neked esélyt? Ne viccelj,szerinted ezek után milyen élted lenne mellette?
2014. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hát ezek után én nem gondolkodnék azon,hogy mi legyen...

Biztos nem tudnék benne megbízni...Teljesen felesleges újrakezdeni ( továbbfolytatni ).

2014. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!