Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem gyereket akar, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem gyereket akar, pedig megbeszeltuk, hogy nem lesz. Valjak e miatt?

Figyelt kérdés
Nem kertelek.(Masok szamara onzo) Karrierista vagyok es a szep, kenyelmes eletet fontosabbnak tartom egy gyereknel. Ez mindig is igy volt, soha az eletemben nem akartam sajat csaladot, iszonyodom mind a tethessegtol, mind a gyerekektol. Ferjem megismerkedunkkor ugyanezen az elven volt. Megkerek minden anyatigrist, hogy az itt lrirtakat ne vegye szemelyes sertesnek. Sose bantottam, gyunyoltam senkit, nem eroltettem ra senkirr a velemnyemet, tiszteletben tartottam, es ezt viszint is elvarta. Persze otthonrol meg baratoktol is kaptam a savat, hogy forduljak szakemberhez mert nem normalis aki no letere igy all hozza ehez a dologhoz. Szeribtem mrg pont, hogy az hiszen nem lehetunk egyformak. Es igen tudom ha anyam is igy velekedik sose szuletek meg stb. Ezekkel mar ujat nrm tudtok irni. Na de most a nelkul, hogy le lennek szidva, jogosan erzem igazsagtalnnak a ferjem vagyat? Ertem en, hogy valtozhat az ember, de olyan jo lenne azt a ferfit visszakapni akibe anno belesherettem. Olyan nrgativan beszelt a terhes nokrol es a gyerekekrol ha szobe jottek, sose gondoltam volna hogy ez valtozni fog.
2014. okt. 30. 14:23
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%

Ha végképp nem tudtok közös nevezőre jutni, nem mond le erről a vágyáról, akkor kár együtt maradnotok.

Nem ítéllek el kérdező, ha nincs benned egy csöpp vágy sem, ne vállalj gyereket.

2014. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire nem akarsz gyereket, ne szülj csak azért mert a férjed most szeretne, mert annak csak a gyerek fogja kárát látni meg a házasságotok.

Próbáljátok meg átbeszélni ezt, lehet hogy csak egy átmeneti fellángolás nála. De ha ő komolyan gondolja, akkor sajnos nem fogotk tudni hosszú távon együtt maradni.

2014. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 csabika1971 ***** válasza:
57%

Ne vállalj gyereket ha nem vágysz rá, mert ettől valószínű nem is lennél jó anya.

Válás? Számomra ez fura kérdés. Mert ha már elveszek egy nőt akkor én azt őérte magáért teszem és nem azért, hogy szüljön nekem minden áron. Főleg nem a előzetes megbeszélés után változtatva. Mert nekem fontosabb lenne a szerelmem, mint egy remélt gyermek. És én azt is elképzelhetetlennek tartanám, hogy ezért elváljak. Még akkor sem ha én nem akarnék ő meg igen, mert egyre akkor vállalkoznék az ő boldogsága érdekében. De ez én vagyok.

2014. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
6%
Elég önző egy nő lehetsz. A helyesírásod is hagy kívánnivalót maga után.
2014. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Szulni semmikep nem fogok!! Annyira kivagyok a gondolottal, higy gyerekem legyen, mintha egy olyan nonek aki akar, azt mondjak, higy ne akarjon.
2014. okt. 30. 14:35
 6/49 A kérdező kommentje:
A helyesirasommal semmi baj. Udv az okostelefonok vilagaban. ;)
2014. okt. 30. 14:36
 7/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem mások akarata szerint kell élned az életed, teljesen érthető a hozzáállásod. Te nem akarsz gyereket, úgyhogy társadalmi nyomásra nem lesz. A férjed viszont megváltozott az évek alatt, és ha benne feltámadt a vágy, az már nem fog elmúlni. Lesz gyereke, vagy tőled, vagy mástól. Ha megpróbál róla lemondani, csak meggyűlöl téged, amiért nem adod meg neki azt, amire vágyik, sőt, valószínűleg idővel a témához való hozzáállásodat is, hiába vallotta egykor ugyanezt. Ő még 50 évesen is kereshet magának partnert, hogy gyereke legyen. Ebben az estben vagy a válás a megoldás, vagy a kompromisszum: vagyis szülsz, de ő marad otthon, te pedig a karrieredre koncentrálsz.
2014. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
68%

mitől változott meg a férjed véleménye?

nem lehet hogy mindig így volt vele, csak nem akarta mondani mert fontosabb voltál, meg azt hitte változni fog a véleményed?

2014. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
4%
Akkor egyáltalán minek kellett összeházasodni ??
2014. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Sehol nincs leirva hogy a hazassag gyerekcsinalasra valo. Nem tudom mitol valtozott meg. Nagyon jol ismerem, biztos, hogy nem akart. Ugy tunik feltamadt benne az apai oszton ennyi ev utan. En biztod nem szulok neki.
2014. okt. 30. 14:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!