Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem gyereket akar, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem gyereket akar, pedig megbeszeltuk, hogy nem lesz. Valjak e miatt?

Figyelt kérdés
Nem kertelek.(Masok szamara onzo) Karrierista vagyok es a szep, kenyelmes eletet fontosabbnak tartom egy gyereknel. Ez mindig is igy volt, soha az eletemben nem akartam sajat csaladot, iszonyodom mind a tethessegtol, mind a gyerekektol. Ferjem megismerkedunkkor ugyanezen az elven volt. Megkerek minden anyatigrist, hogy az itt lrirtakat ne vegye szemelyes sertesnek. Sose bantottam, gyunyoltam senkit, nem eroltettem ra senkirr a velemnyemet, tiszteletben tartottam, es ezt viszint is elvarta. Persze otthonrol meg baratoktol is kaptam a savat, hogy forduljak szakemberhez mert nem normalis aki no letere igy all hozza ehez a dologhoz. Szeribtem mrg pont, hogy az hiszen nem lehetunk egyformak. Es igen tudom ha anyam is igy velekedik sose szuletek meg stb. Ezekkel mar ujat nrm tudtok irni. Na de most a nelkul, hogy le lennek szidva, jogosan erzem igazsagtalnnak a ferjem vagyat? Ertem en, hogy valtozhat az ember, de olyan jo lenne azt a ferfit visszakapni akibe anno belesherettem. Olyan nrgativan beszelt a terhes nokrol es a gyerekekrol ha szobe jottek, sose gondoltam volna hogy ez valtozni fog.
2014. okt. 30. 14:23
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
87%
Ha együtt maradtok, valaki boldogtalan lesz. Vagy a férjed, amiért nem lehet gyereke, vagy te, mert lemondasz a gyermektelenségről a férjed kedvéért.
2014. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Szerintem korrekt voltál vele. Elmondtad annak idején mot akarsz, mit nem, ennek tudatában léptetek kapcsolatra. Viszont tényleg fura, hogy megváltozott a véleménye. Nem lehet kapuzárási pánik vagy hasonló? Azt tudja, ha erőlteti vége lesz a kapcsolatotoknak? Hátha átgondolná mit akar. Lehet csak egy hirtelen fellángolás. Nem született a környezeteteknek mostanáig gyerek?
2014. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
* mostanában gyerek.
2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem önzőség. Ez egy érzés. Ha úgy tetszik, a gyerekkel teszel jót, hogy nem leszel az anyja, mert nem vagy anya típus. Sajnos kevesebb az olyan nő, aki bevallja saját magának, hogy nem való neki gyerek, mint amennyi szül.
2014. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
95%

Az lenne az önzőség, méghozzá egy ártatlan élet felé ha ilyen hozzáállással bevállalnád a gyereket azért, hogy a férjedet megtartsd, azért hogy egy normális házasság illúzióját megkapd.

Ez nem önzőség, inkább egy nagyon erős drasztikus önkritika, tudatosság.

Ha ilyesmit akarsz, hétvégi alvás stb, jogod van hozzá, de csak akkor ha ezzel nem teszed tönkre egy gyermek életét.

Aki bevállalja a gyereket, annak utána jó darabig nincs joga hozzá...

Szóval én megint csak azt írom le, becsülni tudlak, hogy ezt felvállalod a sok nagyokos véleménye ellenére is.

2014. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
68%
Itt csak a válás a megoldás és az is lesz a vége. A férjed gyereket akar, te nem. Itt kompromisszum nem létezik. Neked jogod van ahhoz, hogy ne akarj gyereket, de neki is arra, hogy meggondolja magát és akarjon. Üljetek le, beszéljétek meg és engedjétek el egymást, mert ennek a házasságnak itt vége van.
2014. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Amugy valaki kerdezte, hogy hany evesek vagyunk. Megismerkedesunkkor 24 es 25, hazasodaskor 27 es 28 es 4 eve vagyunk hazasok.
2014. okt. 30. 15:22
 28/49 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, miért te akarsz válni vagy nem válni???? Szerintem a férjed felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mi a fontosabb számára, a házasságotok, vagy a gyerek utáni vágya. Itt ő van döntési helyzetben, nem te, ne te akard jobban tudni, hogy számára mi lesz a jó, mint ő maga.
2014. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretnék gyereket, de nem ítéllek el. Teljesen egyértelmű, amit leírtál, ezzel nincs is semmi baj. Nyilván nem tudhattad, hogy változik a férjed véleménye. Én nem gondolom, hogy emiatt válni kellene. Te nem akarsz, de szereted őt. Ő viszont akar, ha neki nem jó ez az állapot, én azt gondolom, neki kell lépnie. Nem szabad rá haragudnod szerintem, el kell fogadni, hogy változnak az emberek. Sajnos ez az ő döntése kell, hogy legyen, te végig őszinte voltál vele.
2014. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként csak egy kérdés:


A férjed vizsgáltatta magát valaha ilyen szempontból? Lehet gyereke? Csak azért kérdezem, mert irdatlanul visszanyalna neki a fagyi, ha pl elválik tőled emiatt, összejön valaki mással, aztán idővel kiderül, hogy nem is lehet gyereke. Még ez is megeshet.


Bár azt hozzátenném, hogy ilyen esetben nem fogadnám vissza, ha jönni akarna. Ne azért legyen velem, mert mástól sem jött össze a gyerek.

2014. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!