Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem gyereket akar, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem gyereket akar, pedig megbeszeltuk, hogy nem lesz. Valjak e miatt?

Figyelt kérdés
Nem kertelek.(Masok szamara onzo) Karrierista vagyok es a szep, kenyelmes eletet fontosabbnak tartom egy gyereknel. Ez mindig is igy volt, soha az eletemben nem akartam sajat csaladot, iszonyodom mind a tethessegtol, mind a gyerekektol. Ferjem megismerkedunkkor ugyanezen az elven volt. Megkerek minden anyatigrist, hogy az itt lrirtakat ne vegye szemelyes sertesnek. Sose bantottam, gyunyoltam senkit, nem eroltettem ra senkirr a velemnyemet, tiszteletben tartottam, es ezt viszint is elvarta. Persze otthonrol meg baratoktol is kaptam a savat, hogy forduljak szakemberhez mert nem normalis aki no letere igy all hozza ehez a dologhoz. Szeribtem mrg pont, hogy az hiszen nem lehetunk egyformak. Es igen tudom ha anyam is igy velekedik sose szuletek meg stb. Ezekkel mar ujat nrm tudtok irni. Na de most a nelkul, hogy le lennek szidva, jogosan erzem igazsagtalnnak a ferjem vagyat? Ertem en, hogy valtozhat az ember, de olyan jo lenne azt a ferfit visszakapni akibe anno belesherettem. Olyan nrgativan beszelt a terhes nokrol es a gyerekekrol ha szobe jottek, sose gondoltam volna hogy ez valtozni fog.
2014. okt. 30. 14:23
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
80%
Én sem akartam gyereket, és mivel ezt az akkori párom nem értette meg, szakítás lett a vége, 10 év kapcsolat után. Utána férjhez mentem, de a kapcsolatunk elején elején kiderítettem hogyan áll a gyerektámához. Hál istennek, nem változott ő sem, én sem. Azt hiszem ha erőltetné, bármennyire is fájna, de vele is szakítanék, vagyis válnék.
2014. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
84%

Én kérdeztem, hogy hány évesek voltatok illetve vagytok...

A számok teljesen stimmelnek a mi korunkkal. Amikor a férjem 24-28 éves volt, addig hallani sem akart a gyerektémáról, sőt, í világból ki lehetett volna kergetni egy gyerekkel. Mire 31 lett, addigra minden álma egy közös gyerkőc volt. Az ismerősi körömben nem mi vagyunk az egyetlenek, ahol ez így volt. Szerintem a pasik jó része 30-as korban érik meg igazán a gyerekvállalásra.

Az, hogy ő nagyon szeretne gyermeket, pont annyira erős érzés, mint amennyire te nem szeretnél. Mindkettőre van magyarázat, egyikőtöket sem lehet elítélni miatta. Őt sem, hogy megváltozott a témában a véleménye, szerintem.

Igazán jó megoldást sajnos nem tudok javasolni, ha együtt maradtok és lesz gyereketek, ha együtt maradtok és nem lesz gyereketek, illetve ha külön mentek.... Mindhárom áldozattal, lemondással és fájdalommal jár. Szívből sajnálom :-(

2014. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk pont fordítva. Esküvő előtt még akart gyereket ő is. Kb 8 éven át így is volt. Az utóbbi 2 évben viszont hallani sem akar gyerekről.. Megértem az indokait és ha nem, hát nem. Elfogadom. Ezért nem fogok elválni...annyira nem érdekel a gyerek.

Jogosan érzed igazságtalannak a férjed vágyát. Én még nem hamarkodnám el a válást...folyamatosan változik az ember...lehet, hogy csak pillanatnyi gondolat volt benne a gyerekvágy.. Sosem lehet tudni. Ráadásul ha ő nem akar válni...beszéljétek meg!

2014. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
27%
32-es vagyok. Ugyan magyarázza meg nekem valaki, miért lettem ennyire lepontozva?
2014. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
26%
Nem olvastam az eddigi valaszaidat. Szerntem a ferjed addig nem erett meg ra,most pedig keszen all az apasagra. Idovel minden valtozik,az emberek,a felfogasunk,ami a korral jar. Lehet,hogy te is fogsz valtozni,csak 10 evkell meg hozza neked. Ha o csaladot akar de veled nem kaphatja meg,es raadasul te sem vagy biztos abban,hogy egyutt maradj-e igy vele ( ''valjak e emiatt''kerdesedbol kovetkeztetem,ami mar eleve gaz,hogy odegennek lene ilyen eletbevago fontos kerdest eldonte helyetted) akkor add meg neki a lehetoseget es valj el.
2014. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
58%
Még fiatal a férjed. Ha ennyire vágyik a gyerekre, engedd el, hogy találjon olyat, aki szül neki és boldog lehet. Te meg majd boldog leszel mással, aki szintén nem akar gyereket.
2014. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
62%
#35-#36, miért kezelitek Kérdező férjét önállótlan kisgyereknek, aki nem tudja maga eldönteni, hogy mi a fontosabb neki az életben, a házassága vagy a gyerekvállalás, és a feje felett kell kész helyzetbe kényszeríteni, ha tetszik neki, ha nem????
2014. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletben tartom,ha valaki nem szeretne gyereket

(bármilyen okból is). Ne engedd,hogy a férjed belehajszoljon olyanba amit nem akarsz, mert megkeseríti az életed.Mondom én úgy,hogy anya vagyok és imádom a gyerekeimet.

2014. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
23%
Előbb utóbb úgyis válás lesz a vége, ha a párod tényleg szeretne. Őt se lehet hibáztatni, eltelt már egy kis idő, a köreiben sok gyerek születhetett, megváltozhatott ő is. Majd találni fog valakit, akivel tud családot alapítani és te is találsz olyat, aki nem szeretne gyereket.
2014. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Igen, biztos de ennyi ev utan en mar nem tudnam ujrakezdeni massal. Meghalok a gondolattol, hogy elhagyna. Probalunk errol beszelni, de csak veszekedes lesz a vege. Tudom, hogy rossz anya lennek. Senkinek nem volna ez jo :(
2014. okt. 31. 09:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!