Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem gyereket akar, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem gyereket akar, pedig megbeszeltuk, hogy nem lesz. Valjak e miatt?

Figyelt kérdés
Nem kertelek.(Masok szamara onzo) Karrierista vagyok es a szep, kenyelmes eletet fontosabbnak tartom egy gyereknel. Ez mindig is igy volt, soha az eletemben nem akartam sajat csaladot, iszonyodom mind a tethessegtol, mind a gyerekektol. Ferjem megismerkedunkkor ugyanezen az elven volt. Megkerek minden anyatigrist, hogy az itt lrirtakat ne vegye szemelyes sertesnek. Sose bantottam, gyunyoltam senkit, nem eroltettem ra senkirr a velemnyemet, tiszteletben tartottam, es ezt viszint is elvarta. Persze otthonrol meg baratoktol is kaptam a savat, hogy forduljak szakemberhez mert nem normalis aki no letere igy all hozza ehez a dologhoz. Szeribtem mrg pont, hogy az hiszen nem lehetunk egyformak. Es igen tudom ha anyam is igy velekedik sose szuletek meg stb. Ezekkel mar ujat nrm tudtok irni. Na de most a nelkul, hogy le lennek szidva, jogosan erzem igazsagtalnnak a ferjem vagyat? Ertem en, hogy valtozhat az ember, de olyan jo lenne azt a ferfit visszakapni akibe anno belesherettem. Olyan nrgativan beszelt a terhes nokrol es a gyerekekrol ha szobe jottek, sose gondoltam volna hogy ez valtozni fog.
2014. okt. 30. 14:23
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező (#40) valójában igen ritka (>10%) hogy a férfi borítaná az egyébként jól működő házasságát-párkapcsolatát azért, mert valami okból nem lesz gyerek. Ez sokkal ikább a fordított felállásra jellemző.

Szerintem próbáljátok jegelni a témát egy kicsit...

2014. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Igy viszont a helyzet súlyosabb...
2014. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
61%
Nem olvastam el a kommenteket csak addig, hogy üdv az okostelefonok világában.. ehez annyit fűznék, hogy a normális ember még az okostelefonján is tud helyesen írni :) üdv. egy okostelefonról író :) u.i. ha megbeszéltétek, hogy nektek nem kell gyerek akkor ne legyen.. ha meg szereted a férjed akkor ne válj el mert ő meg gondolta magát..
2014. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
67%

39. vagyok

Persze lehet nem hagyja el a párja, de ha már most is veszekedés van belőle. Egyébként nem értem a lepontozást, ismeretségi körben az elmúlt 2 évben 3 pár is szétment és mindegyiknél a pasinak már lett gyereke, nem olyan ritka ez. Sőt a bátyám is azért hagyta el az egyik barátnőjét, mert az abortuszra ment. Szerintem semmi értelme jegelni a témát, mert ez pont nem egy olyan dolog, amit lehetne. És a férfi se hibás, ahogy te se, egyszerűen változtok mind a ketten, sajnos más irányba.

2014. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
34%
#44, majd a Kérdező férje eldönti adott esetben, hogy mi a fontosabb számára... ne akarjon mindenki más dönteni helyette... (a Kérdező se)
2014. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
63%
44. vagyok, sehol nem írtam, hogy a kérdező váljon, hanem leírtam, hogy tapasztalatom szerint, ahol ez a probléma ilyen idős korban előáll, ott általában nem maradnak együtt.Lehet ők együtt fognak, de írja, hogy már veszekedésig fajul a vita a gyerek témáról.
2014. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Tisztellek, és becsüllek, amiért így vállalod önmagad, sokan példát vehetnének rólad! Őszintés sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek, és igazán úgy érzem, itt a férjed kezében van döntés... te állj ki a mellet, amit eddig is vallottál, ő pedig eldöntheti mit szeretne... persze tudom, ezt csak leírni ilyen egyszerű, de épp azért írom le, hogy lásd, nincs ezen mit vitázni, nincs min változtatni, vagy-vagy... egyikőtök sem tehet erről a kialakult helyzetről, de a férjednek is be kell látnia, itt nem te vagy aki változott... ha ő kitart a véleménye mellett nincs más megoldás, mint elengedni egymást :(
2014. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
65%

Nem olvastam el minden választ, csak az elejét.

Kérdező. Én azt gondolom, hogy hagyni kell időt a férjdnek, mertt lehet valóban csak hirtelen fellángolás nála. Találkozott egy haverjával, aki epp most lett apa, látta rajta a boldogságot, hirtelen neki is kell egy gyerek. Mindennapos eset. Aztán szépen fokozatosan elmegy ez a gondolat, mert visszatalál a valóéletbe, ahol ő egészen máshogy látja, máshogy éli meg a gyerekvállalást. Ha később sem változik a véleménye, akkor pedig valóban a válás lehet kiút. Te semmiképp sem szülsz, ő viszont mindenáron akar. Csak megkeserítenétek egymást.


A többiről pedig: egyáltalán semmi baj sincs a gondolkodásoddsl, sőt. A mai világban eg nő megengedheti magának, hogy ne az anyaság legyen kiteljesülésének csúcspontja és senkire nem is szabad ráerőltetnimolyasmit, amire nem vágyik. Megmondom őszintén külső szemlélőként én is többször látom nyűgnek, problémának a gyereket (sok pici gyerekes van körülöttem), teljesen érthető, ha valaki ezeket nem akarja. Nem a középkorban élünk, hogy ez kötelező dolog legyen.

2014. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szia mi lett veletek azóta? Együtt vagytok még vagy szétmentetek? Sajnos én is ugyanebbe a helyzetbe kerültem és nem tudom mit csináljak. :( Talán ha leirnád mi lett veletek az segitene. Köszi!
2015. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!