Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérte meg a kezetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérte meg a kezetek a férjetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi műmájerkedés, teljesen váratlanul, és nem volt gyűrű-aztán később lett, mint közös szerzemény:)
2014. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég vicces volt. Kislányunk keresztelői ebédén voltunk. Mind a két család ott volt.

Valami olyasmi szöveg volt, hogy: "mivel én nem kértem meg eddig a kezét ő neki kell megtennie. Hozzám jössz feleségül?"

Én tudtam hogy akkor fogja megkérni a kezem a gyűrűt is eggyütt választottuk ki. De már az ebéd kezdetekor tiszta vörös volt a feje izgult. Az ebéd közepén kérte meg a kezem.

Szóval akkor elég vicces volt.

2014. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sötét este egy lepukkant vasútállomás előtt egy ócska Trabantban, miközben elment a vonatja. 19 éve volt.
2014. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első randink helyszínén, mécsesekből kirakott szívben térdelve. Csodaszép volt, hiába nem ért váratlanul. :)


26N

2014. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az övé már elfáradt.
2014. okt. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakadék szélén. Azt mondta, ha nemet mondok, belök. Bár, ez azt nem mondta, hogy utána ő is ugort volna-e a mélybe. :)
2014. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A koszorúlányaimmal,anyukámmal és a férjemmel voltunk a városban,az esküvő dolgait intéztük.Egyszer csak a férjem mondta,hogy neki van még egy kis dolga,gyorsan megy elintézi,aztán visszajön értünk.Nekem furcsa volt a dolog,főleg,hogy anyum és a lányok egyfolytában kuncogtag,meg sugdolóztak.Aztán megérkezett a férjem,hazavitt minket,én bementem a hálónkba,lepakolni valamit.Mikor felkapcsoltam a villanyt,nem semmi látvány fogadott.Az asztalon vázában egy nagy csokor rózsa,az ágyon rózsákból kirakva egy szív,benne egy szív alakú kis dobozzal.A férjem mondott valamit arról,hogy ismer egy lányt,akinek régi álma volt,hogy egyszer annyi rózsát kapjon egy csokorba ahány éves,aztán felkapta a dobozt,kinyitotta,letérdelt,és megkérdezte,hogy hozzámegyek e.Mivel ez egy nappal az esküvő előtt volt,így nem volt kérdés,de azért jól sikerült. :)
2014. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondta vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt. Megvettünk, majd elkértem, de nem akarta odaadni. Közben hazamentünk hozzá, mert strandra készültünk. Ott térdelt elém, és kérte meg a kezem azzal a gyűrűvel, ami ajándéknak készült:)
2014. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!