Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lefogytam, a ferjem kikeszit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam, a ferjem kikeszit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok, 4 eve vagyunk hazasok, 10 eve egyutt... Parom 28 eves, atlagos testalkatu.

Betegseg miatt kiskorom ota nagyon kover voltam, 100 kg alatt sose voltam. 16 eves korom ota 130 kg voltam. Aztan vegre beallitottak a gyogyszert 2 eve, elkezdtem kondiba jarni (dietaztam mar kiskorom ota). Mostanra lefogytam 60 kilora, a borom gyonyoruen visszahuzodott, semmi felesleges nincs:)

Nagyon boldog lennek, ha a parom nem szologatna be, hogy pasizni megyek-e, ki miatt fogytam le, csontvaz vagyok, es hasonlok.

Ami a legrosszabb, hogy lattam az elozmenyekben, hogy valami kover szexpartnerkeresot nezett!!


Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez megtortenik... Marha jol nezek ki, a hazassagom meg romokban... Mar nem is kivan..


2014. okt. 30. 08:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Bruhaha, tök nyilvánvaló. :D
2014. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem el, hogy igaz, mert használtad a dagadt disznó kifejezést. Én is voltam kövér, nagyon kövér, és a mai napig nem csúfolok senkit a kövérsége miatt, mert tudom, milyen szar az.
2014. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Én csak 10 kg-ot fogytam, 68-ról, 58-ra, szép lassan, sporttal, diétával, 5 hónap alatt, a mellem mégis úgy néz ki, mint a nagymamámé.

Nekem ne mondja senki, hogy ha 130 kg-ról fogyok le majdnem annyira, mint amennyi most vagyok, szexibb lenne a mellem.

Emellett nyilvánvaló, hogy ekkora alkalmazkodásra nem képes a bőr. Ha mégis, akkor pár éven belül beleírnak az orvosi tankönyvekbe.

Ha jársz endokrinológushoz, úgyis dokumentálva volt a fogyásod.

A masszírozás annyit ér amúgy a bőrnek, mint halottnak a csók.

Szóval vagy kamu a kérdés, vagy nagyon durva önértékelési gondjaid vannak és nem látod a lógó bőröd.

2014. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Emellett egyetértek a 72%-os válaszolóval.

Valószínűleg halálra cikiztek (volna) a súlyod miatt kiskorodban.

Én pl. kancsal voltam kamaszkorom végéig, többször is műtöttek, de csak a 3. műtéttel lett teljes a siker. Soha nem mondanék senkire olyat, hogy kancsal majom és soha nem szólnék meg senkit emiatt, mert a mai napig elbőgöm magam a kancsal szó hallatán.

2014. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
*az állandó cikizések miatt.
2014. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, hogy lógjon a bőre. Mikor én fogytam, én is attól féltem, hogy nagyon fog lógni. Nem is a mellemtől, hisz az hatalmas volt, alapból nem volt szép, hanem a hasamtól. 36 kilót adtam le úgy, hogy csak a vége fele kezdtem el mozogni. És nem lóg semmim. (A mellemen kívül, de az már 12 éves korom óta lóg.)


Sokat kell inni, kevés cukrot enni (kollagéngyilkos), és függ az életkortól, valamint a genetikai felépítéstől, hogy alapból milyen minőségű, mennyire alkalmazkodó a bőre.

2014. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Hidd el, semmi köze a szénhidrátnak a kollagénhoz. És jelen esetben 70 kg-ról beszélünk.
2014. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Akkor írj a BBC-nek, mert rosszul tudják.
2014. nov. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!