Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lefogytam, a ferjem kikeszit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam, a ferjem kikeszit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok, 4 eve vagyunk hazasok, 10 eve egyutt... Parom 28 eves, atlagos testalkatu.

Betegseg miatt kiskorom ota nagyon kover voltam, 100 kg alatt sose voltam. 16 eves korom ota 130 kg voltam. Aztan vegre beallitottak a gyogyszert 2 eve, elkezdtem kondiba jarni (dietaztam mar kiskorom ota). Mostanra lefogytam 60 kilora, a borom gyonyoruen visszahuzodott, semmi felesleges nincs:)

Nagyon boldog lennek, ha a parom nem szologatna be, hogy pasizni megyek-e, ki miatt fogytam le, csontvaz vagyok, es hasonlok.

Ami a legrosszabb, hogy lattam az elozmenyekben, hogy valami kover szexpartnerkeresot nezett!!


Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez megtortenik... Marha jol nezek ki, a hazassagom meg romokban... Mar nem is kivan..


2014. okt. 30. 08:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

3 dolog lehetséges szerintem.


Vagy annyira a külsőségek érdeklik, és nem lát tovább, hogy emiatt tényleg képes elhagyni, akkor viszont nem szeret igazán.

Vagy arról van szó, hogy féltékeny, mert így más pasik is legyeskednek körülötted, míg egy 130kg-s nő körül nem annyira. Eddig biztonságban érezte magát, azt gondolván, hogy nem kellesz senkinek, nem csalhatod meg, de most már veszélybe került ez a helyzet, mert vonzóbbá váltál más férfiak számára is.

Vagy van még egy lehetőség. Nem bunkó akarok lenni tényleg, de ez is benne van a pakliban, hogy esetleg túlságosan elszálltál magadtól. Lehet, hogy a megjött önbizalmad beképzeltségbe váltott át, és ez nem tetszik neki. Mert régen volt egy szerényebb, duci nője aki törődött vele, akit szeretett, most meg van egy vékony nője aki folyton magát ajnározza, hogy mennyire marha jól néz ki.


Mindegyik amit felvetettem, csak egy lehetséges ok volt, amiért a férjed így viselkedik. Hogy mi az igazság, csak te tudod kideríteni.


Egyébként gratulálok a fogyásodhoz. Nagyon szép amit elértél.

2014. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Pár embernek milyen érdekes a véleménye. Ha jön valaki 70 kilóval, az kövér disznó, biztos megcsalják. Ha valaki lead 70 kilót, mi ér többet, az egészsége, vagy a férfi szerelme?


Kérdező, gratulálok, és ne hagyd, hogy manipuláljanak.

2014. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
(nyilván az egészsége ér többet)
2014. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Valamiert az az erzesem, hogy ez egy kamu kerdes, kamu sztori.
2014. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Az hát. :D

Nincs az a bőr, ami -70 kg-hoz alkalmazkodni tudjon. :D

2014. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Napi 1 ora masszazs, nyugodtan probald ki
2014. okt. 31. 21:03
 27/38 anonim ***** válasza:

Pörszö pörszö pörszö.

Szokásos szar gagyi kamu kérdés, ez az oldal 49%-a idióta, fölösleges kérdésekből áll, még egy 49% az ilyen kamu kérdések, és kb 2% az, ami valódi, értelmes, hasznos kérdés...

2014. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Amugy szerinted erdekel valakit a velemenyed? Engem kicsit sem, csak nevetek rajtad, annyira buta vagy:-)
2014. okt. 31. 22:26
 29/38 A kérdező kommentje:

Amugy kiderult par dolog este es arra jutottam, hogy elvalok. Nincs szuksegem egy lehuzo emberre, amikor vegre elegedett vagyok magammal es boldog akarnek lenni. Nem erdekel a haz, legyen benne boldog o is egy dagadt disznoval, ha neki az kell.

Nem szeretem mar, erre ejszaka rajottem. O sem engem.

2014. okt. 31. 22:29
 30/38 anonim ***** válasza:
Pedig tegnap meg alomszeru eletetek volt.. hogy valtozik a vilag :-D
2014. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!