Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tenyleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg én vagyok a lusta és férjemnek semmit nem kellene segítenie a háztartásban?

Figyelt kérdés

A gyerek körül semmit nem segít,ezt már megszoktam, de ma neki kellett 2 adag ruhát kiteregetnie és emiatt lustának nevezett.

Tényleg lusta lennék emiatt?


2014. okt. 25. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen ezt azt. Munkamegosztásnál ez így működik. A férj 8 órát dolgozik, tegyük fel 8-t alszik és 2-t úton van. Tehát marad 6 óra, hogy élje életét, amit nyilván nem portörléssel akar eltölteni. Lehet, hogy a gyereknevelés is fárasztó, nem mondom, hogy nem. De sokkal több szabadideje van otthon, mint a férjnek. Ésszel legyek? Én azzal vagyok, ha neked már nem sikerült beszerezni.
2014. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Jaaa érteeem! Szóval a 6 órából, nincs 10-15 perce arra, hogy kiteregessen, vagy ne adj isten elmosogasson. Én kérek elnézést.

De ha te már ilyen tapasztalt vagy, akkor gondolom az is ehhez hasonló precizitással le tudod vezetni, hol van a feleségnek szabad 6 órája, amikor azt csinálhat amit akar. Vagy akárcsak 4.

2014. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Két dolog amit írsz, az nagyjából ez-az. Ebből a keserű önigazolási hisztidből nálatok is ez lehet, vagy pedig te vagy az elnyomó, önkényúr. A szabad 6 óra, az a műveletek között keresendő. Például lehet, hogy a gyerekkel játszani fárasztó egy olyannak, aki elfelejtett gyereknek lenni, de ha még van valami a gyerekkorából a szülőnek, akkor ilyenkor is kikapcsolódhat. Ezt pedig az apjuk is meg tudja csinálni, és közben az anyuka kitereget. De ez emberfüggő, hogy ki mennyire tud kreatív lenni. Nálad lényegtelen lenne minden, csak ráordítanál, hogy teregess! Aztán jaj az embernek, ha nem csinálja meg. Ez az igazi házisárkánymentalitás :D (ezt csak az írásod agresszivitásából következtettem ki).

Leírom mit csinálj: kibontasz egy üveg sört, bemész elé, bepucsítva leteszed elé az asztalra, és azt mondod, hogy: tessék édesem, utána légyszíves teregesd ki a ruhákat.

Ugye mennyivel másabb így? :D Ezt csak egyszer, kétszer kell eljátszani, utána már lehet, hogy megy magától is.

2014. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

El kell keserítselek, a férjem nem ilyen hímsoviniszta, szexista vadállat mint te. Ha az lenne, nem lenne a férjem. Ha vissza gondolok, soha nem volt nálunk ebből probléma. Nem is beszéltük meg soha ki, mit, mikor csinál. Valahogy evidens volt, hogy ha van valami azt az csinálja meg aki éppen ráér, akinek éppen az útjába kerül. És nem várunk, hogy majd a másik úgyis megcsinálja. Pláne nem várjuk el, hogy a másik megcsinálja.

Tudom, tudom, ne is mond, a férjem egy idióta papucs, csak mert tudja hogy kell bekapcsolni a porszívót, meg hogy színest nem mosunk össze fehérrel.

2014. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is tudom, ne aggódj, nem értem miért lennék hímsoviniszta? Egy percig sem írtam, hogy ilyen lennék, csak kiforgatod minden szavam, keresed a pontot, ahol belém tudsz kötni :D

Ez után légy szíves már csak privátban írj, ha szeretnél még valamivel provokálni, a kérdező biztos nem kíváncsi ilyenekre.

2014. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%
Hújaj, mi van akkor, ha nincs feleség? Hogy fogja a férfi abba a 6 órába beszorítani a portörlést és társait? :)
2014. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%

A gyerek gondolom a kettőtöké, mindketten akartátok, szóval neki is foglalkoznia kéne vele.

De te eljársz dolgozni? Vagy otthon vagy a gyerekkel? Mert ha nem jársz el dolgozni, a férjed meg igen, akkor engedtessék már meg, hogy az otthon töltött idejét pihenéssel töltse.


Ha te nem jársz dolgozni, akkor neked kellene minden házimunkát megcsinálni.

2014. okt. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!