Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék jó apuka lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék jó apuka lenni a válás után nem én akartam válni van 2 kisfiunk 2-5 éves jo-e ha maradnék egy háztartásban velük megbeszéltük a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tartom jó ötletnek, hogy egy háztartásban maradjatok. Egy: úgysem bírjátok ki veszekedés nélkül, mert gondolom nem véletlenül váltok vagy váltatok el. Kettő: összezavarnátok vele a gyerekeket.


Én biztosan nem maradnék és a feleséged, volt feleséged helyében nem is hagynám, hogy maradj.

2013. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Előbb-utóbb igénye van az embernek egy másik felnőtt társaságára. Mi is egy ideig egy fedél alatt éltünk, a lehető legrosszabb volt mindenkinek. Apuka persze eljárt a barátnőjéhez (mert miért is ne, hiszen már független), én meg nem tudtam máshol aludni, mert mint anyuka az én nyakamba zúdult a gyerekek ellátása, reggel oviba vinni, stb. Ezt nagyon igazságtalannak éreztem, hogy egyikünk éli világát, én meg egy rács nélküli börtönben élek. Persze a gyerekeken csapódott le, hogy anya idegbeteg.

Oda persze nem vihettünk senkit, mert hogy nézett volna ki, hogy a szomszéd szobában ott az ex....


Amikor elköltözött akkor végre élte mindenki az életét nyugiban, hozzánk is jöhetett a párom.

2013. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a lakás egy kis panelbe nem mert egymás agyára mennétek, egy nagyobba talán.
2013. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak mi értelme ha váltok és minden marad a régiben, az ilyeminek sosincs jó vége. Elöbb utobb valaki beszerez egy új párt, mit mondasz a gyereknek ha becsicsentve felmész egy nővel és hangosan csináljátok.
2013. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megtehetitek menjetek külön mindenképpen! Ha nem akkor minél jobban legyetek azon, hogy külön tudjatok menni!
2013. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!