Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tenyleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tenyleg én vagyok a lusta és férjemnek semmit nem kellene segítenie a háztartásban?

Figyelt kérdés

A gyerek körül semmit nem segít,ezt már megszoktam, de ma neki kellett 2 adag ruhát kiteregetnie és emiatt lustának nevezett.

Tényleg lusta lennék emiatt?


2014. okt. 25. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
"A gyerek körül semmit nem segít" ezekhez hasonló mondatoktól falnak tudnék menni! Nem "segít", mert nem fizetett alkalmazott, hanem az APJA, neki ugyanúgy dolga a gyerekét gondozni, mint az anyának. Ne hagyd szó nélkül a "beszólásait", ültesd le és beszéljétek meg.
2014. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
ez nálunk is így van.csak kell,ha alszik vagy normálisan viselkedik.ha már nevelni kell,vagy foglalkozni vele,akkor már az én gyerekem és csináld meg,mert te vagy az anyja.a háztartásban semmitnem segít,mert akkor minek vett volna el,ha ő csinálja.
2014. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
Alapjában véve ez női feladat volt, hiszen a férj ment dolgozni a megélhetésért, a nő meg otthon várta, és megcsinálta a házimunkát. Persze ettől függetlenül segíthetne ezt-azt, mondjuk vidéken a ház körüli munkát jellemzően a férfi végzi (persze vannak kivételek)
2014. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
De mar nem "regen" van, hanem most. Regen a no bantalmazaza is elfogadott volt, akkor az is rendben van? Meg regen a patakban mostak. Soroljam meg?
2014. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Kerdezo, boldog vagy te ebben a hazassagban?
2014. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

2es, szóval a férjed kerek-perec kijelentette, hogy cselédnek vett el és te még mindig vele vagy? Ha igen, akkor bocs, de meg is érdemled.

Kérdező, nyilván nem vagy lusta. Ülj le a férjeddel és beszéljétek meg. Ha most te otthon vagy a gyerekkel, akkor értelem szerűen illik a nagyobb rész kivenned a házimunkából. De azért ez sem úgy van, hogy te 0-24ben gurizel a gyerekkel meg az otthoni dolgokkal, a férj meg ledolgozza a 8 óráját, aztán lecsüccsen és nézi ahogy te körbeugrálod.

2014. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
4-s válaszoló, nem tudsz olvasni? Adjak szemüveget? Vagy nem tanultál olvasás értést? Nem a válaszomra kell amúgy sem reagálni, hanem a kérdésre objektív személőként tanácsot adni. Odaírtam, hogy azért néha segíthet ezt-azt. Hogy jön ide az erőszak? Régen sem volt az elfogadott, ha nem tudnád. Legalábbis normális embereknél nem. Ismered a Bibliát? Találhatsz benne érdekes dolgokat. Nem, nem kell mindent betartani, de jó nevelő történetek vannak benne. Ideje lenne kulturálódnod.
2014. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és elnézést az offtémáért.
2014. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
"azért néha segíthet ezt-azt"? Észnél legyél már! A felesége és nem a cselédje. Nem segíteni kell, hanem megosztani a munkát. Nyilván helyzettől függően ésszerű mértékben. De nem nagy kegyesen, mártírkodva "segíteni"...
2014. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Objektív választ kaphatnál, ha megírnád, hogy pl. te is dolgozol-e valahol??!
2014. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!