Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megtartanátok a pénzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartanátok a pénzt?

Figyelt kérdés

Végre 1 hónap után kaptam munkát.

A vőlegényem keres annyit, hogy szépen megéljünk, nem szenvedünk hiányt semmiben. Ő nem is erőltette, hogy menjek dolgozni, én akartam már nagyon.

Elég szegény családból származom, sose volt pénzem, és még mindig a tinikori örökölt ruháimat hordom. Nem akartam a párom pénzét ilyesmire eltapsolni. (Persze kaptam tőle cipőt, kabátot, mert ezek már tönkrementek)

Ha elfogadom az állást, havi 135 000Ft-t kereshetek.

Ebből a párom mondta, hogy 30 000Ft-t beadhatnék (számlák és társaik), a többit arra költöm, amire akarom, csak fél év alatt hagyjak meg 100 000Ft-t, hogy a továbbtanulásomat tudjuk finanszírozni.

Én úgy képzeltem, hogy az egészet beadom (elvégre közös kassza), és majd abból gazdálkodunk.


Csak szerintem túl nagylelkű ez az ajánlat?


Ti elfogadnátok?


2014. okt. 24. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám, és gyűjtögetném a "felesleget". Először persze megvenném, ami nagyon szükséges (felruháznám magam, stb.) , aztán a többit kettőnkre fordítanám. Pl. fizetnék lakáskasszát, ha még nincs saját, vagy egyszerűen csak lekötném. Néha befizethetnék 1-1 nyaralást:) Vehetnék úgy ajándékot neki, hogy nem tudja, mit kap és mennyiért. Ha van közös megtakarításotok a pároddal, akkor akár abba is belerakhatod.
2014. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Én beadnám a helyedben, nem csak látszatból, hanem addig mig egy fedél alatt élsz valakivel-mindig a fizetésed leteszed. Akár többet, akár kevesebbet keresel a társadnál.
2014. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
És bent is hagynám.
2014. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénz kell összesen a továbbtanulásodra? Tandíjat kell fizetned? Mennyit összesen a kívánt végzettséghez?
2014. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom tartsd meg, mégpedig azért hogy megtanulj bánni vele. Egészítsd ki a ruhatáradat, döntsd el mi az ami belefér, mi az ami nem. Bevásárlások egy részét is fizetheted, ahol szintén dönteni kell hogy veszel-e drágább virslit vagy nem. Az hogy közös kassza nem feltétlenül jelenti azt hogy minden pénz a párodnál van, vagy minden fillérről közösen döntötök. Pár hónap elteltével pedig újra lehet gondolni hogy jó-e így vagy változtatnátok.
2014. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Természetesen fizetnék a bevásárlásokkor, hanem csak úgy lenne az enyém, hogy a saját számlámon, és akkor veszek ki, amikor szeretnék, nem a párom kezelné.


2 év, az azt jelenti, hogy 400 000Ft.

2014. okt. 25. 00:03
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid nem tudnak beleadni, akkor tedd félre az összes lehetséges pénzedet a tandíjra szerintem, ne fogadj el a fiútól a tandíjra.

Én elfogadnám a 30E-s ajánlatot az első évre avval, hogy 1 év múlva újratárgyaljuk a dolgot.:)

2014. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1%
Prostituálódni nem egy jó dolog. 7-eske.
2014. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

8: Nincs abban semmi prostitúció, ha az ember maga tartja fenn magát.

Én egyedül lakom saját lakásban, és nekem se több 30 000 Ft-nál a fenntartás, inkább kevesebb. 30 000 Ft-tal bőven fedezi a számlákat nem csak saját magára, hanem mindkettejükre.

2014. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán értem magát a kérdést. Az, hogy éppen hol csücsül a pénz, pusztán technikai kérdés. Az igazi kérdés az, hogy mit veszel belőle.
2014. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!