Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó dolog lenne pénzt kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó dolog lenne pénzt kérni?

Figyelt kérdés

Sajnos csak a párom dolgozik, én munkát keresek. Az összes pénzem az, amit még anyukámtól kaptam, megtakarítva a bankkártyámon (12 000Ft). Ebből havonta 2-3 ezret költök tisztálkodási szerekre, betétre, vitaminokra.

Ha a páromtól kérnék pénzt, természetesen adna, de nem szeretnék kunyizni, inkább megpróbálom kihúzni, még kapok munkát. (Jeleztek vissza pár helyről, hogy talán, majd meglátjuk)

Ő nem szeret magánál aprót hordani, mert állítása szerint lehúzza a nadrágzsebét, ezért szét szokta hagyni őket a lakás különböző pontjain. (Általában 2-300Ft-csak, de volt, hogy takarítás közben egy ezrest számoltam össze)

Már megkértem, hogy egy dobozba tegye, akkor legalább egy helyen lesz.

Múltkor, mikor takarítottam, és megszámoltam az aprót, megengedte, hogy megtartsam (1000Ft). Ez 3 hónapja volt.

Most megint összegyűlt 1500Ft, de ezt már nem merem elkérni, hiába tudom, hogy nem fogja magával vinni úgyse, mert 5-10, max 100Ft-s érmékből áll az egész.


Bunkóság lenne ezt elkérni?


21l


2014. okt. 23. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És amúgy ingyen odaadod magadat neki?
2014. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Azért hagyja ott neki az aprót...

:)

2014. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Együtt éltek, szerelmesek vagytok, egyenrangú partnerként mindenetek közös, még ha egyikőtök ép munkanélküli is. A párkapcsolat erről is szól, nem csak az érzelmekről és a testnedv cseréről. Továbbá egy párkapcsolat egész más mint a szülő-gyerek kapcsolat, nem szabadna ugyanúgy megélned. A párodnak a szerelme vagy, nem a gyereke. Szerintem beszélj vele, mondd el neki őszintén a dolgaidat és kérd meg hogy segítsen neked ezen átlendülni. Menni fog, egész biztos vagyok benne, mert az idő is neked dolgozik.

Ja, és egyébként nem lenne bunkóság elkérni az aprót :)

2014. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!