Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert a szeretore duhos akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a szeretore duhos akit megcsal a hazasparja?

Figyelt kérdés
Annyi ehez hasonlo velemenyt lehet hallani. Elvegre nem a szereto igert huseget. Az utobbi evekben tobb nos ferfi beprobalkozott nalam az hogy nem tortent semmi az csak az en dontesemen mult. De ugy veszem eszre hogy az ilyen megcsalo ferfiak, ugyis addig ismerkednek mig osszejon a szeretoi kapcsolat egy novel. Ti mit gondoltok errol?
2014. okt. 22. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
én voltam ilyen helyzetben, kétszer is, és mindkét esetben a volt páromra és a szeretőre is haragudtam, az ok pedig annyi volt, hogy a csajok nagyon is jól tudták, hogy együtt voltunk! ha fogalmuk sem lett volna róla, nem hibáztattam volna őket, hiszen akkor ők is csak áldozatok lettek volna, akiket egy pasi kihasznált és becsapott. de ha a harmadik fél tudja, hogy párja van az illetőnek, ugyanolyan gátlástalan és undorító, mint a megcsaló fél, legyen akármilyen szerelmes. de tény, a legnagyobb görény a megcsaló, mert egy tisztességes ember, még ha probléma is van a kapcsolatában, nem csak unja az aktuális párjának ágybeli teljesítményét, megbeszéli, hogy mi a gond, vagy szakít - és csak azután huppan ágyba mással.
2014. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki szereti a házastársát, és hűséges akar maradni, azt nem lehet elcsábítani... akár fejre is állhat az aki csábítgatni akar, akkor se fog elérni semmit.


Én nem gondolom hogy a harmadik fél a hibás. Csalt már meg exem. Akkor se a másik nőt hibáztattam, hanem magamat amiért nem dobtam hamarabb azt a selejt exemet, akivel voltam.

Mindig az a hibás akinek kapcsolata van, mégis félremegy, ahelyett hogy a párjával megbeszélné mi a probléma/avagy ha nincs megoldás akkor előbb lezárja a kapcsolatot, aztán fekszik össze mással. De ehhez ugye gerinc kéne, ami nem sok mindenkiben van.

2014. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mr King!Mélységsesn egyetértek veled!
2014. nov. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!