Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert a szeretore duhos akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a szeretore duhos akit megcsal a hazasparja?

Figyelt kérdés
Annyi ehez hasonlo velemenyt lehet hallani. Elvegre nem a szereto igert huseget. Az utobbi evekben tobb nos ferfi beprobalkozott nalam az hogy nem tortent semmi az csak az en dontesemen mult. De ugy veszem eszre hogy az ilyen megcsalo ferfiak, ugyis addig ismerkednek mig osszejon a szeretoi kapcsolat egy novel. Ti mit gondoltok errol?
2014. okt. 22. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én arra gondolok hogy ilyenkor a megcsalt fél nem arra gondol, hogy a párja direkt csinálta ezt, hanem a csábította őt el, akivel megcsalta... próbálja megmenteni a kapcsolatát a megcsaló féllel, ezért hazudik magának lényegében, és rádobja a felelősséget arra a harmadik félre.
2014. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Aki nem volt meg ebbe a helyzetbe nem ertheti. En is eleinte, ugy voltam vele, hogy a harmadik felet nem lehet hibaztatni, foleg , ha nem is tudott arrol, hogy az illetonek van mar parja. Am amikor megtortent velem, nem tudtam csak a paromra haragudni, a nore is kiakadtam( foleg azert is mert ismertuk egymast kozelrol es tudta, hogy egyutt vagyunk, raadasul akkor en is ott voltam , amikor megtortent a kis smar-csak a masik szobaban, par meterrel arrebb).

Hanyingerem lett, mikor ra fel evre kiderult.Gyuloltem a paromat, de a dragara sem tudtam tobbet ra nezni sem-foleg, mivel a vegere egeszen megkedveltem, meg parszor szorakozni is elmentunk egyutt!

Szamomra ribizli marad, nem tehetek rola, de igy erzek. Persze ez alol az exet sem menti fel semmi

2014. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem a szerető a hibás. Még akkor sem, ha ő a gaz csábító! Csak azt lehet elcsábítani, aki hagyja magát...
2014. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megcsalt fél az egész világra dühös, és ez a szeretőn (meg a csalfa páron) csattan. Továbbá, aki úgy dönt, hogy megbocsátja a megcsalást, ugyebár nem lehet dühös a párjára, mert próbálja vele újra felépíteni a dolgokat, így marad a szerető, akit utálhat a történtekért. Más kérdés, hogy amint azt a 2. válaszoló is írta, a szerető gyakran pontosan tudja, mi a helyzet, tudja, hogy foglalt pasival/nővel kezd, és mégis. Persze, nem ő ígért hűséget, de akkor is undorító szándékosan belepiszkálni más kapcsolatába/házasságába, gerinctelen jellemre vall. Szerintem az olyan esetekben, mikor a szerető nem tudja, hogy szerető, nem rá haragszanak elsősorban, hiszen ő is áldozat, őt is ugyanúgy becsapták.
2014. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért a nős pasik is tudnak udvarolni,hódítani azt tapasztaltam, és ha nem konkrétan azzal a nővel aki esetleg becsületes és nem jön vele össze akkor a férj előbb-utóbb egy másikkal megcsalja a feleségét.
2014. okt. 22. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Na ja, de ha egy nő sem lenne r.banc, nem is lenne ez a probléma. Az nem mentség, hogy más megtenné úgyis! Jaj, de tudnak ezzel védekezni a háborús bűnösök is! Ez bűn, és aki megteszi, bűnös. Ennyi.
2014. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Ennek igazából több oka lehet.

Egyrészről még mindig sok helyen tartja az a szemlélet, hogy szegény férfi nem tehet róla, hogy félrelép hajtják az ösztönei. És persze oda megy ahol kap, tehát a szerető a hibás, hiszen egy nőnek nincsenek ilyen vágyai (nyilván ez abból a korból való, amikor egy nőnek nem illet, hogy bármi ilyen vágya legyen). Bármilyen hihetetlen, még több diplomás, értelmes női ismerőseim is vallják ezt a nézetet.

Másrészt: sokkal könnyebb hibáztatni valakit, akihez nem kötődünk érzelmileg. A férjhez/feleséghez igen, tehát hárítani kell a dolgokat, hogy megmentse a házasságot.

Harmadrészt: benne van az emberben, hogy nálam is próbálkoztak, mégsem lettem szerető.


Összességében, ha valaki benne akar maradni félrelépés után a házasságban/kapcsolatban könnyebb egy külső tényezőre hárítani a dolgokat, mint szembenézni azzal hogy a társunk megcsalt.

2014. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom Kérdező, én anno tök jól elvhiskyzgettem az exem mellett talált sráccal... mindenféle indulat nélkül... ez az igazi poén, az exem már vörös, kék, lila volt a pipától, dúlt-fúlt, ahogy mi lazán kitárgyaljuk egy ital mellett... a bosszú édes íze:)))

(aztán nem volt semmi - több ilyen eset se - jóval később és nem ezért szakítottunk)

2014. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

"Na ja, de ha egy nő sem lenne r.banc, nem is lenne ez a probléma. Az nem mentség, hogy más megtenné úgyis!"


Akkor sem lenne probléma, ha senki nem akarna félrelépni. Ez olyan dolog, hogy lopni sem azért nem lopok, mert a törvény bünteti, hanem mert nem akarok.

Nagyon vigasztaló lehet az a gondolat, hogy csak azért hűséges valaki, mert nincs kivel félrelépni.

2014. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem vannak fokozatok. Ha a barátnőről, esetleg feleségről van szo, az egy szint. Így sem szép dolog belerondírtani egy kapcsolatba. De. Ha a szerető tudja, hogy gyerek is érintve van a dologban, tehát családapát csábít el, az már húzosabb megítélés alá esik erkölcsileg. Szerintem.
2014. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!