Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok függő lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos az egészségesnél jobban érdekel a vásárlás. A ruhák nem, csak a kozmetikumok. Van 4 samponom, és 6 tusfürdőm.

Ez a vőlegényemet már nagyon bosszantja, ahogy az is, hogy gyakran vannak nyitva a laptopomon kozmetikai blogok. Neki ebből már elege van, elmondása szerint.

Már eldöntöttem, hogy mindtől megszabadulok (elajándékozom, mert amíg sok van, addig foglalkoztat), csak egy maradjon mindenből, ne kelljen mindenütt flakonokat kerülgetnie.

Megfogadtam, hogy többet nem olvasok ilyen blogokat, és csak akkor veszek újat valamiből, ha az előző már kifogyott.


Tényleg olyan súlyos ez, hogy ellenőrizgetni kelljen?


2014. okt. 15. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ebben semmi fuggoseget nem latok....ha ez fuggo akkor en mar patologikus eset vagyok a sok kozmetikumokkal,tusfordokkel,4 fele hajpakolas (nem mintha barmelyik is hasznalna),alapozo-bol is 3 van, de en sokkal inkabb ruha es cipomanias vagyok:-))))


Szoval nyugi,nem vagy fuggo:-)))Ram nem szol a ferjem mert a sajat fizumbol finanszirozom,egyszer szolt csak ram de akkor telleg igaza volt:-))Egy taskan borult ki a bili ami iszonyat draga volt, es az akkori fel fizumat rakoltottem:-))))


Nem banom,azota is megvan a taska,jol is nez ki de akkor azert ereztem h igaza volt:-))))))

2014. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

ma 18:04

na jó, ezt most tényleg gyenge lett

megyek inni, attól mindig megjön az ihlet

2014. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát nézd... Minden attól függ, hogy tulajdonképpen megengedheted e magadnak az ilyen pénzkidobásokat... ha van annyi pénzed, megélsz, nem nyomorogsz/nyomorogtok a vásárlásaid miatt, (mert feltételezem, ha vőlegényed van, akkor együtt éltek), akkor nincs igazán probléma. Csak az, hogy pénzkidobás, mert le fog járni a szavatossága a cuccoknak, mire eljutsz a feléig:) Bár bevallom, nem tudom pontosan mit meddig lehet használni. Pl egy arcradírt vagy egy sampont, vagy egy szemhéjpúdert.


Én is függő vagyok nőként, de engem se a sminkcuccok, se a ruhák, se a cipők, se a táskák stb stb nem izgatnak. Ezekből akkor veszek, ha valami elfogy/hordhatatlanná válik. Amúgy nem érdekel.


Én könyvfüggő vagyok. Könyveket vennék szívem szerint minden nap... de mivel nem keresek úgy, ezért nyilván nem teszem meg. Átlagosan havonta szoktam venni pár könyvet, ártól függ a mennyiség. Használt könyvekből 4-5 belefér, újaknál talán 2 vagy jobb esetben 3.

A férjemmel közös mindegyik, mert majdnem minden kedvenc írónk ugyan az...ezek árát összedobjuk. kb 4 olyan szerző van akiktől én plusszban olvasok a közösek mellet. A nappalink kb olyan mint egy könyvtár:D


Amíg a megélhetéseteket, nem befolyásolja a költekezés, és az egészségre sincs hatással a dolog (drogozás, alkoholizmus, dohányzás), addig nem tudom miért problémázik a párod. Esetleg tárold olyan helyen a cuccot ahol nincs útban. Fürdőszoba szekrény olyan részében amit a vőlegényed nem használ, vagy ilyesmi.


Ha elajándékozod a meglévő cuccokat, akkor pedig tényleg kidobtad a pénzt az ablakon. Használd el, de ne vegyél újat addig amíg van a meglévőkből.

2014. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez nem függőség vagy pénzkidobás, ha használod is a termékeket.


Nekem van legalább 2-3 alapozóm, 4-5 szempillaspirálom, 2-3 samponom, több hajpakolásom és balzsamom. Mindig más termékeket próbálok ki, de végül vagy elfogy mind, vagy ha nem válik be, kidobom. Nem gyűjtögetem, hanem elhasználom.

Ha nálad is elfogynak, ne hagyd magad befolyásolni, ez nem beteges, nem mánia, csak egyszerűen szereted, ha van otthon választék.


Szerintem inkább a férjed a beteg, ha ez zavarja, ill. ha őt az idegesíti, hogy nálad milyen oldalak vannak megnyitva a saját gépeden.

2014. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne add el max ne vegyél többet 1 évéig.

Aztán magától elfogy.


Ajánlom megtekintésre ezt

[link]


Sajnos te is az vagy.

2014. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nos, 4 sampon és 6 tusfürdő nekem nem tűnik olyan vészesnek... Feleslegesen sok, de azért nem olyan, mint mondjuk 80 pár cipő (de akinek arra telik és fontos neki, akár azt is vehet). Nekem is volt, hogy 3 tusfürdőm volt egyszerre, plusz 3 mini, mert mindegyik illat tetszett, illetve az egyikben ilyen kis olajgolyók voltak :D Most ezzel mi a gond? Igaz, nekem ez nem sok extra percet vett igénybe s nyilván elhasználtam mindet s addig nem vettem újat. Úgyhogy függőségről ezzel kapcsolatban szó sem lehetett.


Nem tudom, a szolidabb hobbikon mit nem lehet elfogadni. Sokan valamiért intoleránsak azzal, ami bennük nincs meg... Ez nekem fura.

Nyilván ha folyton arra van rákattanva az ember vagy irreális mennyiségű pénzt öl bele a hobbiba, az már gond.

De egy bizonyos szintig teljesen oké, hogy valakinek hobbija van s mondjuk 300 ezret költ egy objektívre (egy drágát persze nem kap meg ennyiért, de nem minden hobbifotós kőgazdag :D)... Amúgy egy fotós blogon megjegyezték, hogy fotózni nem drága hobbi. Antik autókat gyűjteni, az a drága hobbi... De alapvetően az számít, hogy az ember anyagi lehetőségei mit engednek meg. Viszont a prioritások is ott vannak, a pár másik fele simán beleköthet (ha nem is jogosan) abba, hogy az egyik nagyobb összeget költött a hobbijára, ami neki roppant fontos, viszont a másik szemében ugyanez pénzkidobás... Nehéz dolgok ezek.


Nekem jó, engem a könyveken kívül (nagyon ritkán megyek könyvesboltba, így is rengeteg könyvem van... persze kéne még, de veszélyes s most nincs rá pénzem :D még a motorozást is felfüggesztettem, pedig az tartós munkanélküliként is alap volt számomra. prioritások, már mondtam. nem éheztem úgy sem) a ceruzák és markerek vonzanak. Múltkor is vettem vagy 10 új ceruzát, sok pont ugyanolyan, csak a mintája más, kellett mindből :D Azt is el fogom használni, rajzolok :) No, nekem ezt esik jól venni. No meg ételt, de csak alapanyagokat. De a színes szalagok is tetszenek, csak ott visszafogom magam, mert minek vegyek, ha nem használom? Azért pár méter van, egyszer biztos jó lesz valamire :D Jó, ha az ember kiélheti magát ilyenekben, csak ne veszítse el a fejét túlzottan.

2014. okt. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy GYK függő is vagy, mert ezt a kérdést most írod ki harmadjára kb. :) Egyébként nem gáz, ami csinálsz, egyáltalán nincs benne semmi kóros. Szereted őket, és kész. Nekem ennél sokkal több fürdős/hajmosós cuccom van, csak el vannak téve a fiókba, és kint, a kád szélén csak kettőt szoktam hagyni. Ezt esetleg kipróbálhatnád, mert akkor nem kell kerülgetni, és így hátha a párod is megbékél.
2014. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!