Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok függő lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos az egészségesnél jobban érdekel a vásárlás. A ruhák nem, csak a kozmetikumok. Van 4 samponom, és 6 tusfürdőm.

Ez a vőlegényemet már nagyon bosszantja, ahogy az is, hogy gyakran vannak nyitva a laptopomon kozmetikai blogok. Neki ebből már elege van, elmondása szerint.

Már eldöntöttem, hogy mindtől megszabadulok (elajándékozom, mert amíg sok van, addig foglalkoztat), csak egy maradjon mindenből, ne kelljen mindenütt flakonokat kerülgetnie.

Megfogadtam, hogy többet nem olvasok ilyen blogokat, és csak akkor veszek újat valamiből, ha az előző már kifogyott.


Tényleg olyan súlyos ez, hogy ellenőrizgetni kelljen?


2014. okt. 15. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Súlyosabb, mint gondolnád.
2014. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Ebben mi a függőség?Ha az ember megteheti,akkor vásároljon.

Én is ilyen vagyok.Van 10 tusfürdőm,5 samponom,8 hajápolóm,pakolásom, 6 szemceruzám,4 spirálom, 4 féle alapozóm stb.

Imádok vásárolni,minden héten veszek legalább egy új ruhát,cipőt,táskát.

Persze saját fizetésből mindent!

26/N

2014. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Én azért megértelek. A nők ugyanis azért úgy költekeznek, hogy a férjüknek ne maradjon pénze a nőkre.
2014. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Igényes fiatal nőnek tartom magam, aki magas beosztásban dolgozik, én is adok a külsőmre nagyon, napi szinten sminkelek, sokat töltök a tükör előtt. Ettől függetlenül nekem mindenből 1 db van. Ha a hajápolást nézzük, akkor 1 hajsampon, 1 normál hajbalzsam gyakori használatra, 1 hajmaszk (max heti 1x). Amit én használok azok horror áron vannak, de prémium kategória, így mást nem is vagyok hajlandó venni. A sminkre is figyelek, hiszen egész nap az arcomon van, csakis minőségi terméket használok. Szempillaspirálból csak 1 db-om van, mivel a spirál felbontás után 4-6 hónapig használható. Én minden nap sminkelek, de egy spirál nekem simán elég 4-5 hónapig. Akinek 4-5 db van, az nem tudom hogy használja el.... gondolom már rég le van járva a szavideje...


Nagyon fontos az arcápolás, 1 tisztítótej, 1 tonic, 1 arcradír, 1 maszk, 1 éjszakai mély hidratáló, 1 fényvédő könnyű reggeli arckrém, 1 feszesítő testápoló. Nekem mindenből elég egy, de az a legjobb legyen.


Neked is ez legyen a mottód, és akkor nem kell halmozni a vicek-vacak ki termékeket.


Amúgy nyugi, nem vagy vészesen függő! :)

2014. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Csak és kizárólag minőségi termékeket vásárolok!

És igen,van olyan,amit megvettem,de még ki sincs bontva,nem használom még. :D

2014. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

4-es vagyok!


Egy jó minőségű spirál 8.000 Ft-tól indul, amit én használok az 12.000 Ft körül mozog, nos én ebből nem fogok egyszerre 4-et megvenni. Közgazdász vagyok, hülye lennék a pénzemet olyan dologban állni hagyni, ami nem hoz nekem a befektetés pillanatától kezdve hasznot.

2014. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Spirálból, alapozóból, krémekből mindenből csak egy van.

Csak samponból meg tusikból van több.

2014. okt. 15. 17:45
 8/17 anonim ***** válasza:
4%
Drágám, a saját pénzedet arra költöd, amire akarod. Tőlem egy hektoliter aloe verás tusfürdőt is vehetsz.
2014. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%

ma 17:44

A spirált nem az orvos teszi fel? Mit kell azt mindig cserélgetni?

2014. okt. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

#9 - Bárhol olvasok itt, mindig beléd botlok. Önértékelési problémáid vannak, vagy miért sütögetsz el mindenhol ilyen témához nem illő, de rettentően izzadságszagú "poénokat"?

A baráti körödben ennyire nem kapsz elismerést?


Kérlek, ne tedd, tényleg borzasztóan humortalanok és erőltetettek a beírásaid.

2014. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!