Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyan párok /házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok /házastársak, aki szexpartner keresőn van regisztrálva?

Figyelt kérdés
A napokban lebukott a párom hogy ilyenektől kap leveleket,természetesen megkérdeztem hogy miért,de a válasz csak annyi volt hogy generált levél ő nem regisztrált sehová.(N)
2014. okt. 15. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jaj, ez lehet, sehol nem vagyok regisztrálva (fb-on sem!), de néha jönnek szuper ajánlatok
2014. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy kétgyermekes családanya vagyok és van, hogy napi szinten kapok olyan spam leveleket, mintha fel lennék valahova regisztrálva. Olyanok jönnek, hogy valaki üzenetet küldött nekem és szeretne velem ismerkedni, meg randi felkérés jön valakitől, de sehova nem vagyok regisztrálva. Ez egy vírus, amit ha nagy kíváncsian megnyitsz, akkor telepít egy szupi kis adathalász programot a gépedre. Szóval nyugi, a férjed nem kamuzik.
2014. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem nem csak email-ek érkeznek hanem sms üzenetek is.nem tudom honnan tudják a számomat. a férjemnek csak email-ek érkeznek hogy a közeledben xy szeretne veled megismerkedni, plusz intim képek, volgàris kis üzenetekkel együtt. nem vagyok regisztrálva semmi ilyen ilyenre, a férjem szintén nem, ugyhogy azt kell mondjam, ennyiből nem lehet elitélni a férjed mert akaratàn kívül is érkezhetnek a nevére szóló ilyefajta felajànlàsok.
2014. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hmm el sem olvasom csak spam mappa és törlés


ne törödj vele

2014. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nőként én is kapom folyton, hogyan lehetne hosszabb péniszem és Ludmilla le akar velem feküdni... ez a netszemét. Nem kell ezért regisztrálni, kapod, ha kell, ha nem.


Azt kérdezd meg magadtól, miért nem hiszel a férjednek??? Mert a probléma ez, nem a spam.

2014. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Férjem és én is kapunk ilyen leveleket időnként, pedig nem regisztráltunk sehova. Szerintem sem kamuzik a párod.
2014. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyekre regisztralsz akkor a levelek a felhasznalo nevedre jonnek. Ha csak spam akkor no para, ha ugyanarra.a nevre jon, tehat egyertelmuen felhasznalo akkor gyanakodj, sajnos en is jartam mar igy. Egyebkent csajok a reklam az alapjan jon fel az oldalakon, h milyen oldalakon jarsz. Mikor babatvartam mondenhol babas reklam volt, mikor nyelvet tanultam mindig tanfolyam ajanlat es bizony a parom gepen sokszor szexoldalas ajanlat. Alapbol igy bukott le.. szoval ha ilyen reklamok ugranak fel az oldalon kerdezzetek meg a parotokat ti is!!
2014. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Há mi bijod van Ludmillával?
2014. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is kaptam hasonló dolgokat, elmondom hogy történt :)


Épp e-maileimet olvasom, és kaptam egy felkérést: Ibolya ismerősnek jelölt itt, meg itt.

Épp akkor voltam új melóhelyen, ahol jóban lettem egy Ibolya nevű lánnyal, és mivel neki nem volt facebookja, azt hittem ezen a valamin van fenn. Mondom, oké regisztrálok, legalább tudunk beszélgetni néha melón kívül is. Regisztráltam, meg lehetett osztani a fb fiókommal (tehát az ottani profilképem tette ki) na ekkor derült ki (addig semmiből se derülhetett) hogy ez egy társkereső. Eleve úgy volt hirdetve "keresd meg barátaidat" aztán MIUTÁN regisztráltál és képet töltöttél fel AZUTÁN lehetett megadni, hogy mi érdekel: szex, vagy társkeresés. Próbáltam törölni magam, de vagy 3-4 órámba került mire rájöttem, hogyan kell (meg volt nehezítve). Ezalatt már kaptam az e-mailemre, hogy "talán", "jelölj", "okés" stb.

Sikerült töröljem magam (kiderült, hogy ez az Ibolya még csak nem is a munkatársam Ibolya volt, hanem az anyósom, akit ugyanígy megszívatott ez a vacak, és nem is jelölt be, mert MÁR törölte magát). Tehát még az is lehet, hogy az én törölt nevemmel próbál meghívni embereket a gmail ismerőseim közül. Jó mi?

Ja és folyamatosan kapom a hírleveleket tőlük.

2014. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Badoo, Twoo mind kamu. Ha ilyen levél jön, higgy a párodnak.
2014. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!