Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem tudok szerelmeskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmeskedni a férjemmel?

Figyelt kérdés

Már mindent végig zongoráztam magamban. Szeretem, imádom őt, nem akarok mással lefeküdni, de vele sem. Úgy érzem nem kell a szex, nincs szükségem rá. Frigid lennék. Már lassan 10 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk. De a gondok már az ő születése előtt kezdődtek. Mindig betudtam annak, hogy ő fáradt. Addig addig nyomtam el a vágyat magamban míg már nincs szükségem a testiségre. Ez nem biztos, hogy feltételezés.

Félek, hogy elhagy. Mert jogos lenne.

De tudom, hogy nem fog, hisz nem akar hétvégi apuka lenni. Sajnálom őt, de nem tudom mihez kezdjek.


2014. okt. 13. 12:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Itt nem a szexxel van baj, hanem az egesz hozzaallasod a kapcsolathoz. Mi az, hogy nem dolgozol, akkor te csak maradekot ehetsz?
2014. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bence_ ***** válasza:

Itt alapvető problémák vannak.

Eleve az én képed sérült. Mondta valaha valaki, hogy te nem eheted azt amit a többiek, vagy ezt te magadtól okoskodtad ki?

2014. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elnyomod magadban az igazi vágyaidat. Nem vagy képes elmondani neki ,hogy neked hogyan jó. Esetleg több törődést igényelsz a behatolás előtt. Nyugodtan fantáziálj, és ha olyan, akkor oszd meg ővele is. Más is fantáziál, vagy publikus, vagy nem. Először is próbáld ki, hogy aszexuális vagy-e, vagy sem. Mikor Ő már elalszik, gondolkodj szexuális dolgokon, hogy mi izgat fel. Ha még van ami felizgat, akkor tutira nem vagy aszexuális, csak korlátozott. :-) Nincs veszve semmi, csak lehet elszoktál a közös együttléttől.
2014. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Először is ülj le a férjeddel beszélni, mondd el neki azokat, amiket nekünk is. Így tudni fogja, hogy neki is segítenie kell a probléma megoldásában, és türelmesnek kell lennie. Maszturbálj, hátha ettől visszajön a vágyad a rendes aktushoz is. Szex közben használjatok síkosítót - egyébént a szárazság hormonálisan is bekövetkezhet, nem kellenek hozzá lelki gondok. Nekem is kellett már, pedig sose voltam így magam alatt, mint te. Szóval jól jön, ha van otthon, masszázshoz is használhatjátok, ami szintén vágyfokozó. Csináljatok közös programokat kettesben, nosztalgiázzatok, hogy milyen jó is volt régen, borozgassatok vacsi közben, ez oldja a gátlásaidat. Millió meg egy praktika van. De ha nem akarod őket kipróbálni, akkor semmitől nem fog megoldódni a gondod, ezzel pedig nagyon könnyű lesz váláskor takarózni, hogy "az a szemét megcsalt és itthagyott a gyerekkel", hidd el, akkor már nem fogod jogosnak érezni.
2014. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Olvassátok már el, mit ír!!!



Komoly problémái vannak, nincs pénze, enni is csak maradèkot eszik, önértékelési gondjai vannak, de ti csak azt írjátok, hogy maszturbáljon?

2014. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 rockkate válasza:
ha tényleg nem akar "hétvégi apuka" lenni akkor az már jó és becsülendő, így egyszerűbb lesz helyreállítanotok a dolgokat, mert ezek szerint családcentrikus és abba te is bele tartozol! Mindenképp üljetek le, akár egy pohár bor mellé és beszéljétek meg, lehet hogy fura vagy zavaró lesz beszélni róla, de szerintem meg tudjátok oldani, mert úgy látszik hogy ő sem akarja feladni a családját, hogy ide is írtál ezek szerint te sem, nem kell szexológus csak egy jó beszélgetés és legyetek ötletesek! Ja mellesleg kéne neked egy nagy adag önbizalom! Hajrá! ;)
2014. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál (nem csak a szexuális részt) mond el őszintén a férjednek, ehhez ugyanis két ember kell. Első körben magadat kellene helyre rakni. Jó lenne szakember ehhez, még ha nehezen is nyögitek ki, de az életetekről van szó. Munkatalálás lenne talán az első. Tudom, hogy baromi nehéz (nem csak neked mindenkinek) de addig az önbecsülésed sem fog helyre jönni. Próbáljatok meg a férjeddel kicsit kettesben lenni. Nem kell programokra gondolni, elég ha otthon csináltok valamit, vagy kettesben sétáltok.
2014. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. okt. 13. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!