Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak? 5 eve folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? 5 eve folyton hazugsagok, megalaztatas, igeretek. Mar nem maradt belolem semmi. Es tobb eselyt sem tudok mar adni. Mert mar nincs tobb.

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt. 3eve hazasok. A kapcsolatunk elejen hazudozott, megcsalt 2szer. Aztan rajott hogy en vagyok almai noje akire mindig is vart es kapott egy eselyt. Osszehazasodtunk. Jott a baba. Kb rendben voltak a dolgok es jott meg1 baba. Most fel eves a kisebb es a kovetkezok tortennek: Apa elmegy Franciaorszagba uzleti utra es mikor 1hettel a hazaterese utan fenykepezem a telojaval a gyerekeket, latom a galeriajaban a kepeket a kolleganojerol ahogy vigyorog Parizsban. Persze nem oda mentek, csak megalltak ott mert kollegano szegenyke meg soha nem volt ott.

Szitu 2: ulok a melygarazsban az auto hatso ulesen a gyerekekkel. Jon Apa mikozben szinten megall mellettunk a szomszed csaj. Nem lat bennunket, csak a ferjemet. Odahajol hozza es a fulebe sug valamit. A ferjem visszakerdez. Ekkor meghallom mar en is a kerdest: most megpuszilhatlak?

Huuu, nagyon elegem van. Persze adodik magyarazat: azert nem szolt Parizsrol mert nem tartotta fontosnak.

Azert kerdezte ezt a szomszed csaj mert meselte neki hogy en milyen feltekeny vagyok...Megjegyzem, a holgyike nem is latta az oszloptol hogy ott vagyok.

Elegem van: ejszaka nem alszom a szoptatas miatt, a ferjem folyton focizni jar, alig van itthon es meg meg is alaz, hazudozik es en nem hiszem hogy ezek a dolgok normalisak igy.

Mit csinaljak??? Elvalni nem tudok, nincs hova mennem es nem tudnam eltartani a gyerekeket sem. Viszont igy elni sem akarok es soha nem fog m3gvaltozni. Tapasztalat?


2014. okt. 5. 17:07
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

40: ha ugyanilyen szar helyzetben lennék, mint a kérdező, nyilván nem osztanám azt észt, de ne zavarjon!


Mégis mit vársz, hogy fog változtatni a helyzeten, ha azt sem képes elismerni, hogy az egész szituáció az ő hibája? A férje a kezdetektől kezdve nyílt lapokkal játszott, köztudott volt, hogy csalja. Aki ennek tudatában gyereket szül, ráadásul rögtön kettőt is, és még siránkozik, azt nem is tudom hogy nevezzem...

2014. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: nagyon nagy eséllyel csal, úgyhogy gyorsan nekiállni pénzt gyűjteni, ha tudsz tanulni használható szakmát, nyelvet! Addig, amíg nincs meg a szükséges megélhetésetekhez minden, szépen mosolyogni, d.gja csak a szomszéd nőt,akár férfit, lesz.rni, de titeket legalább addig tartson el, amíg talpra tudsz állni egyedül. Tudod:"Mosolyogj, a főnök a h.lyéket szereti!" :D
2014. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Már egy hét éves kérdés, de... hogy lehet valaki ekkora idióta, mint a kérdező, attttyaég... Komolyan azt hittem, hogy valami huszonpáréves naív kiscsaj, erre benyögi, hogy 40. Jézusom. JÉZUSOM.
2021. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!