Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen hazugsagok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hazugsagok miatt abrandulnal ki a hazastarsadbol?

Figyelt kérdés
Sokszor irjak itt hogy azt is meglehet bocsatani ha komoly dolgokat titkol eloled a parod pl. biszex, vagy prosti volt hasonlok. Vagy megcsalast. De ha meg is bocsat a masiknak azert belul megis rosszul erzi magat nem? Vagy ha a helyzet ugy hozza visszavag? Ti milyen hazugsagot nem tudnatok megbocsatani?
2014. aug. 25. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen komoly hazugságot nem tudnék megbocsátani, hiszen örök életemre ott maradna a kétely, hogy vajon mi mindenben hazudhatott még. Többé nem tudnék benne megbízni.
2014. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy hazugság, vagy nem mondta el..


Persze egy megcsalás az rosszabb, mint egy hazugság, tehát itt nem az akasztana ki, hogy nem mndja el, hanem az, hogy egtette.


Engem csak azért bosszanta, hogy nem mondta el , a biszexualitását, vagy az, hogy áruta a testét a MÚLTBAN , mert nagyob toleráns ember vagyok, és tudná, hogy hgyan állok a kérdéshez, emiatt elkpzeln sem tudom, hogy nem tudnék már a kapcsolat elején róla.


Magát a hazugságot viszont nem, vagy nagyon nehezen tűröm...

2014. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
Szerintem a hazugság az nagyobb gáz, mint amiket megemlítettél. Azt meg lehet fontolni, hogy akkor így hogyan tovább, de ha minden mondata után sakkozni kell, hogy akkor ezt vajon miért mondta, - nekem nem ment túl sokáig.
2014. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az évek során kiábrándulhatsz ha a párod sokszor azon kapod, hogy nem oszd meg veled fontos dolgokat, inkább elhallgatja azokat.

Ezenkívül ha többször azon kapod, hogy letagad dolgokat majd másik alkalommal észreveszed, hogy csípőből a szemedbe és mindbe hazudik. Egy idő után átlátsz majd rajta, felgyülemlenek benned a keserű érzések, tudod már róla nem egyenes. Ez már nem bocsánat kérdése, hanem bizalomvesztés.

2014. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs annàl idegesìtőbb mikor szemrebbenès nèlkül hazudnak..mèg akkor is ha tudjàk te mar tudod az igazat.megcsalàs..hazugsàgok sorozata..ès ez mellett mèg te vagy lehülyèzve..lebetegezve..beled magyaràzza hogy fordulj orvoshoz / pszihiaterhez/...egy idő utàn mar azt sem tudod elhinni a màsiknak amit kèrdez..pedig egy jò kapcsolat alapja a Bizalom lenne....de ez ilyenkor màr règ elveszett...;(
2014. aug. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!