Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak? 5 eve folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? 5 eve folyton hazugsagok, megalaztatas, igeretek. Mar nem maradt belolem semmi. Es tobb eselyt sem tudok mar adni. Mert mar nincs tobb.

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt. 3eve hazasok. A kapcsolatunk elejen hazudozott, megcsalt 2szer. Aztan rajott hogy en vagyok almai noje akire mindig is vart es kapott egy eselyt. Osszehazasodtunk. Jott a baba. Kb rendben voltak a dolgok es jott meg1 baba. Most fel eves a kisebb es a kovetkezok tortennek: Apa elmegy Franciaorszagba uzleti utra es mikor 1hettel a hazaterese utan fenykepezem a telojaval a gyerekeket, latom a galeriajaban a kepeket a kolleganojerol ahogy vigyorog Parizsban. Persze nem oda mentek, csak megalltak ott mert kollegano szegenyke meg soha nem volt ott.

Szitu 2: ulok a melygarazsban az auto hatso ulesen a gyerekekkel. Jon Apa mikozben szinten megall mellettunk a szomszed csaj. Nem lat bennunket, csak a ferjemet. Odahajol hozza es a fulebe sug valamit. A ferjem visszakerdez. Ekkor meghallom mar en is a kerdest: most megpuszilhatlak?

Huuu, nagyon elegem van. Persze adodik magyarazat: azert nem szolt Parizsrol mert nem tartotta fontosnak.

Azert kerdezte ezt a szomszed csaj mert meselte neki hogy en milyen feltekeny vagyok...Megjegyzem, a holgyike nem is latta az oszloptol hogy ott vagyok.

Elegem van: ejszaka nem alszom a szoptatas miatt, a ferjem folyton focizni jar, alig van itthon es meg meg is alaz, hazudozik es en nem hiszem hogy ezek a dolgok normalisak igy.

Mit csinaljak??? Elvalni nem tudok, nincs hova mennem es nem tudnam eltartani a gyerekeket sem. Viszont igy elni sem akarok es soha nem fog m3gvaltozni. Tapasztalat?


2014. okt. 5. 17:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy nem tudsz elválni meg eltartani magad??? AKkor mi a fenének kellett egy köztudottan hazug, csaló embernek 2 gyermeket is szülnöd, mert "kb." rendben voltak a dolgok????????????????????? Te nem vagy normális hallod.


A kisebbik fél éves, mehet bölcsibe, te meg igen gyorsan húzzál el dolgozni! Közben pedig beadod szépen a válást és a kérelmet a gyerektartásra.

2014. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat azt mutatja, hogy ti nem fogtok elválni, mert túl gyenge vagy ehhez. A férjed eddig is megcsalt, ezután is megfog. Egyébként butának tart téged, ezért is vett el. Melletted ugyanazt teheti, amit eddig, de kockázatok nélkül, hiszen bármelyik nőnek mondhatja, hogy nem válhat el miattatok, de közben egy csomó nőt megfektethet, ha azok alapból nem is akarnak kapcsolatot, mert akkor meg számukra nem jelent kockázatot. Évek óta megcsal, és te csak most veszed észre.
2014. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de te vagy a hibás. Megbocsájtottad a KÉTSZERI megcsalást, ehhez nagy ökörnek kell lenni!!! Úgyhogy kvázi áldásod adtad arra, hogy félrejárjon! A megcsalás megbocsájtása azt jelenti, hogy bármennyiszer megteheti, mert te úgyis megbocsájtod.

SOHA nem bocsájtunk meg, ilyenkor szakítunk-válunk, különben folytatni fogja.


Szüleid, testvéreid, rokonaid nincsenek?

2014. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Nem veszik fel oket a bolcsibe mert nen dolgozom. Szoptatom a kisebbet. Kerestem munkat de mivel 2 kicsim van igy alig van eselyem...

ES igen, nem tudok elkoltozni sem mert nincsenek 100ezrek a zsebemben alberletre es letetre. ES nemm akarom a gyerekeket utcan latni vagy hogy nelkulozniuk kelljen. Szuleim nem elnek, testverem kulfoldon.

2014. okt. 5. 17:22
 5/43 anonim ***** válasza:
34%

Fejezd be a rinyálást meg a kifogásokat. Az, hogy szoptatsz nem kifogás, válaszd le, fél év után már az égvilágon semmi baja nem lesz, ennyi a WHO által javallott idő is.


Egy probléma máris megoldva.


Munkát az nem talál, aki nem akar. Aki rá van szorulva, mint te, az akár gyárba is elmegy.


Második probléma megoldva, ezzel együtt a harmadik, azaz a bölcsőde kérdése is.


Kezdetnek jelentkeznék anyaotthonba, ha nem vesznek fel, elsőnek egy nyomorult garzon is megfelel, csak egyedül legyetek! Annyit csak ki tudsz fizetni! Mellette pedig lehet jobb munkák után nézni.


Szülők? Rokonok?

2014. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
65%

5 éve éltek együtt, saját bevallásod szerint 5 éve kínlódsz...

Te ebbe a szarba gyorsan szültél 2 gyereket! :-)

Saját magad alatt kivágtad az egész fát!

Elválni nem tudsz, dolgozni nem akarsz, akkor nem is értem mi a kérdésed?

2014. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem erted???!! Nincs rokon es ha el is megyek gyarba dolgozni sem tudom kifizetni a lakbert es a gyerekek szuksegleteit. Raadasul bolcsi csak 8tol 5ig van...
2014. okt. 5. 17:29
 8/43 A kérdező kommentje:

Nem tudok fejest ugrani a semmibe. Felelos vagyok a gyerekekert.

Ha ok nem lennenek mar reg nem lennek itt. Mint ahogy elotte is ugyesen eltartottam magam, ugy most is meg tudnam oldani, de itt vannak a gyerekek...Es ha nem vettek fel oket bolcsibe es en nem kaptam munkat akkor hova??? Mire ugorjak fejest?

2014. okt. 5. 17:34
 9/43 A kérdező kommentje:
Termeszetesen akarok dolgozni!!! De nem vettek fel...keresgelek de itthon mar nagyon rossz a helyzet.
2014. okt. 5. 17:36
 10/43 anonim ***** válasza:
39%

nincs megoldás - ezt főzted, ezt kell megenned

illetve van 1 megoldás, de az nem könnyű...

2014. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!