Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak? 5 eve folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? 5 eve folyton hazugsagok, megalaztatas, igeretek. Mar nem maradt belolem semmi. Es tobb eselyt sem tudok mar adni. Mert mar nincs tobb.

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt. 3eve hazasok. A kapcsolatunk elejen hazudozott, megcsalt 2szer. Aztan rajott hogy en vagyok almai noje akire mindig is vart es kapott egy eselyt. Osszehazasodtunk. Jott a baba. Kb rendben voltak a dolgok es jott meg1 baba. Most fel eves a kisebb es a kovetkezok tortennek: Apa elmegy Franciaorszagba uzleti utra es mikor 1hettel a hazaterese utan fenykepezem a telojaval a gyerekeket, latom a galeriajaban a kepeket a kolleganojerol ahogy vigyorog Parizsban. Persze nem oda mentek, csak megalltak ott mert kollegano szegenyke meg soha nem volt ott.

Szitu 2: ulok a melygarazsban az auto hatso ulesen a gyerekekkel. Jon Apa mikozben szinten megall mellettunk a szomszed csaj. Nem lat bennunket, csak a ferjemet. Odahajol hozza es a fulebe sug valamit. A ferjem visszakerdez. Ekkor meghallom mar en is a kerdest: most megpuszilhatlak?

Huuu, nagyon elegem van. Persze adodik magyarazat: azert nem szolt Parizsrol mert nem tartotta fontosnak.

Azert kerdezte ezt a szomszed csaj mert meselte neki hogy en milyen feltekeny vagyok...Megjegyzem, a holgyike nem is latta az oszloptol hogy ott vagyok.

Elegem van: ejszaka nem alszom a szoptatas miatt, a ferjem folyton focizni jar, alig van itthon es meg meg is alaz, hazudozik es en nem hiszem hogy ezek a dolgok normalisak igy.

Mit csinaljak??? Elvalni nem tudok, nincs hova mennem es nem tudnam eltartani a gyerekeket sem. Viszont igy elni sem akarok es soha nem fog m3gvaltozni. Tapasztalat?


2014. okt. 5. 17:07
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
79%

"Szégyeljétek magatok,mmiért beszéltek igy a kérdezővel? Szálljatok magatokba nem vagytok normálisak. A gyerekei érdekeit nézi,ti meg megtiporjátok. "


Ha a gyerekei érdekeit nézi, akkor normális apát választ nekik. De ő az elejétől kezdve tudta milyen férfi van mellette. De honnan tudna erről valaki aki egy kocsmatölteléket választ a gyerekei apjának...

2014. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
10%

Úgy hogy csak kifogásokat gyártasz nem fogsz ebből kiszállni,már ha tényleg ki akarsz.Munkát kell keresni,ha nincsen most akkor majd lesz 1 vagy 2 év múlva.Nem kell azt senkinek tudnia,hogy neked gyerekeid vannak,vagy ha már 40 akárhány vagy,és rákérdeznek egy interjún,mond azt,hogy:"már nagyok" Hihető,én 24 évesen szültem,nekem 40 évesen már 16 éves lányom lesz aki nem gátol a melóban.Addig meg szépen gyűjtögesd a pénzt,nem tudom ki kezeli a kasszát,a gyedet,csp-t mind ott hagyni a számládon.Ha üzleti utakra járkál,akkor feltehetőleg van pénz bőven,szóval minél többet és többet összegyűjteni,elrakni.Ameddig nincsen meló,jó alternatíva lehet ha tanulsz valami hasznosat pl.nyelveket,de lehet bármi ami érdekel,és ami hasznos lehet a jövőben,én mondjuk nem adnám a picit bölcsibe még 1-2 évig biztos.De jól gondold meg valóban válni akarsz-e,mérlegeld mit veszítesz és mit nyersz.

A megalázás alatt mit értesz? (a megcsalást vagy mást is?)

2014. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
A gyerekeimet soha nem fogom elhagyni. Ezt vlmi agyatlan irhatta... A gyerekeknek nem az anyagi dolgok szamitanak hanem a szeretet es gondoskodas. Jo nagy idiota vagy!!!! Ja, es persze a ferjem majd viszi a gyerekeket uzleti utra, mi?! Vagy majd egy vadidegen vigyaz rajuk mert az annyival jobb mint ha az Anyukajukkal lennenek! Huuu...remelem neked nincsenek gyerekeid. Kiszalltam. Idotak tanacsara nincs szuksegem. A tobbieknek meg koszonom, erot adtatok hogy vegig csinaljam. Sajnos semmi onbecsulesem es onbizalmam nincs mar...
2014. okt. 5. 21:34
 34/43 anonim ***** válasza:
55%

Hiába pontoztátok le a 28-ast tök igaza van.


Kérdező: ha csak a szeretet és a gondoskodás számítana már rég le léphettél volna,de te is tudod,hogy iszonyat fontos a pénz.Különben miért vagy még mindig ott ahol?

2014. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
7%

Jellemző, hogy ezen az oldalon sokan csak a saját szemszögükből, saját kényelmi alapon ítélnek és ez alapján osztogat tanácsokat.

A gyerekekre gondol valaki?

Nekik mi lenne a jó? A létbizonytalanság, egy depressziós anyuka, napi megélhetési gondokkal?

Menjen? Ugorjon ki ebből a szörnyű kínos házasságból?

Nincs is itthon a férje, de annak ellenére is lépjen ki.

Hihetetlen milyen sok ostoba ember van itt.

2014. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
65%

" A gyerekeknek nem az anyagi dolgok szamitanak hanem a szeretet es gondoskodas."


Az apjuk nem szereti őket, attól, hogy téged nem szeret?

Szeretettel eteted, ruháztatod majd őket?


"Ja, es persze a ferjem majd viszi a gyerekeket uzleti utra, mi?!"

Nem, arra hétre nyilván te vigyáznál rájuk.


"Vagy majd egy vadidegen vigyaz rajuk mert az annyival jobb mint ha az Anyukajukkal lennenek!"


Miért, szerinted bűntény pár havonta egyszer bébiszitterre bízni a gyereket, ha más megoldás nincs?


A leírásodból nem tudjuk meg, hogy a férj hogy viszonyul a gyerekekhez, de kétlem, hogy egy idegileg kikészült, agyatlan anyuka mint te, sokat használ nekik, aki ráadásul mindent csak ócsárolni tud, de gondolkodni azt derogálna neki...holott a hiba benne van.

2014. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Hat nagyon jofejek a kedves valaszolok, azzal h meg jol le is abrmoljatok a kerdezest az hol segitseg? vagy tanacs? Igen naiv volt, szerelmes, bizott, van ugy. a ferj persze h megcsal es minidg meg is fog ez total biztos. Mit lehet tenni ha ugye nem tudsz olajra lepni egyböl. Hat ket dolgot. NEHOGY emg te probalkozz meg puncsolj a ferjednek, hanem sz@rd le. Vag az az alap hogy msokat dönget te meg moshatod a telefingott alsogatyakat? hat nagyon remelem h ezentul a kisujjadat sem mozditod erte. gyerekek mellett amugy is eleg nehez. ne fözz, ne kedveskedj, stb...A masik h te is elkezdhetnel nezelödni, meg ismerkedni...ennek a hazassagnak mar löttek, en a helyedben nem erznek lelkiismeret furdalast....hajra.
2014. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
plusz amit az elözö irt...a következö 1-2 evet arra hasznalni h munkat es B tervet keszitesz közben erzelmileg függetlenedni ettöl a segfejtöl, es MINDEN kis apro penzt gyüjtögetni, eltenni...Nem tudom elszamoltat e, de amennyit csak tudsz, bevasarlas utan, GYED, fodrasz stb....
2014. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Vagy majd egy vadidegen vigyaz rajuk mert az annyival jobb mint ha az Anyukajukkal lennenek!"


Ezt nekem címezted, én írtam, hogy az apjukkal maradhatnának a gyerekek megszokott környezetben, napközben dada vagy bébi szitter felügyelete alatt.


Tudod mi sokkol le a legjobban? Az, hogy ha elválnál, melót keresnél, a kicsiket bölcsibe vinnéd, akkor is idegen vigyázna rájuk, de te mindent megtennél, hogy nehogy az apjukkal maradjanak. Miért is? Jah, mert hogy Téged semmibe sem néz. Ne is haragudj, de egyre jobban megerősíted a hozzászólásaiddal, hogy nincs is miért.

Beleválasztottál az apába, egy hűtlen férfi személyében. Már ez sem semmi, de legalább most törekedhetnél a legjobbra. De te kifogásokat keresel a melóra (te magad mondtad, hogy nem vesznek fel, mert van két kicsi, más részt, ha felvesznek, megint ott van az idegen vigyáz rájuk szitu), eszed ágában sincs elmenni dolgozni a leírtak alapján. Még hogy a pénz nem fontos.. Már régen kiléptél volna ebből a megalázó helyzetből, ha van egy kis büszkeséged.

Szerinted a férjed mégis mit tiszteljen benned? Látja, hogy az anyagi jólétért bármit benyelsz.

Tudod mit? Az elején még kicsit sajnáltalak, de most már úgy gondolom, hogy edd meg, amit főztél, de sok tiszteletet ne várj se a férjedtől, se a gyerekeidtől később.

2014. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
47%

Elvált, gyerekeit egyedül nevelő (fogalma sincsen miért vált el) megromlott házasságban élő, társasmagányban szenvedő, alkoholista férjükkel függőségben élőknek, üzenem:


A saját életetekben lássátok meg elkövetett hibáitokat és próbáljátok meg azt megoldani, nem másra szórjátok a nyomorúságos véleményeteket.

Könnyű arc és név nélkül csupán egy bajba jutott sorstársatokat köpködni.

Nem az volt a kérdése, hogy mit csináltam rosszul!

A bumeráng hamar visszavág, és nagyot üt az érintetteken. Az ego hamar lefog menni 0-ra nálatok is.

2014. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!