Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak? 5 eve folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? 5 eve folyton hazugsagok, megalaztatas, igeretek. Mar nem maradt belolem semmi. Es tobb eselyt sem tudok mar adni. Mert mar nincs tobb.

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt. 3eve hazasok. A kapcsolatunk elejen hazudozott, megcsalt 2szer. Aztan rajott hogy en vagyok almai noje akire mindig is vart es kapott egy eselyt. Osszehazasodtunk. Jott a baba. Kb rendben voltak a dolgok es jott meg1 baba. Most fel eves a kisebb es a kovetkezok tortennek: Apa elmegy Franciaorszagba uzleti utra es mikor 1hettel a hazaterese utan fenykepezem a telojaval a gyerekeket, latom a galeriajaban a kepeket a kolleganojerol ahogy vigyorog Parizsban. Persze nem oda mentek, csak megalltak ott mert kollegano szegenyke meg soha nem volt ott.

Szitu 2: ulok a melygarazsban az auto hatso ulesen a gyerekekkel. Jon Apa mikozben szinten megall mellettunk a szomszed csaj. Nem lat bennunket, csak a ferjemet. Odahajol hozza es a fulebe sug valamit. A ferjem visszakerdez. Ekkor meghallom mar en is a kerdest: most megpuszilhatlak?

Huuu, nagyon elegem van. Persze adodik magyarazat: azert nem szolt Parizsrol mert nem tartotta fontosnak.

Azert kerdezte ezt a szomszed csaj mert meselte neki hogy en milyen feltekeny vagyok...Megjegyzem, a holgyike nem is latta az oszloptol hogy ott vagyok.

Elegem van: ejszaka nem alszom a szoptatas miatt, a ferjem folyton focizni jar, alig van itthon es meg meg is alaz, hazudozik es en nem hiszem hogy ezek a dolgok normalisak igy.

Mit csinaljak??? Elvalni nem tudok, nincs hova mennem es nem tudnam eltartani a gyerekeket sem. Viszont igy elni sem akarok es soha nem fog m3gvaltozni. Tapasztalat?


2014. okt. 5. 17:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
80%

"Lehet nem voltam 1ertelmu de hasznos javaslatot varok nem okos szolasokat es serto megjegyzeseket."


Írtam hasznos javaslatot, de le se szarod. Válaszd le a kicsit, menj el dolgozni, majd pedig bölcsőde. Ahogy írtam, anyaotthonba is beadhatod a jelentkezést.


"De sztetek normalis egy ffitol az ilyen viselkedes?"

Nem, de az sem normális, aki ilyennek 2 gyereket is szül.


"Mindenki hibazhat es meg lehet bocsajtani."

Mit lehet megbocsátani? Mert ezt szerintem nem?

Az agyatlanságod miatt szültél a nagy büdös semmire, egy naplopónak 2 gyereket is, egy rossz kapcsolatba. A gyerekeidet eleve arra ítélted, hogy család nélkül, normális szülők nélkül, abnormális körülmények között nőjenek fel, mert TE ÖNZŐ VOLTÁL, és nem bírtad elengedni azt a faszit, akiről eleve tudtad, hogy nem szeret.


"A ti ferjetek tokeletes?"


Hát ha már így kérdezed nem, de nem csal meg, nem ver át, szeret engem, így a kisebb hibáin túl tudok lépni, ahogy ő is az enyémeimen. Aközött, hogy nem tökéletes, mert képtelen helyre rakni a papucsát, meg nem tökéletes, mert éveken át megcsal, van egy kis különbség.


"40 eves voltam es szerettunk volna gyereket es megvolt hozza minden..."


Mi? mert szerintem semmi nem volt meg hozzá. Vagy mégis?

- volt megfelelő állásod? Nem, hiszen nincs hova visszamenned

- volt hozzá megfelelő partnered? Nem, hiszen addig is tudtad, hogy megcsalt

- volt hozzá megfelelő egzisztenciád, lakhatásod, támogatottságod? Nem, mivel tudtad, hogy nincs hova menned és nincs kitől segítséget kérj.


Akkor mégis miért vállaltad a gyerekeket? Mert egy ÖNZŐ nőszemély vagy, aki csak magára gondolt.

2014. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
80%

Mindkét eset eléggé egyértelmű, csak nem akarod elfogadni.

Az, hogy meg álmai nője vagy és folyton hazudozik...

Most komolyan mit vársz tőlünk? Átver, hazudozik, az orrodnál fogva vezet.

Vagy azt várod, hogy ez így normális és meg fog változni és mintaférj lesz? Mert azt kétlem.

2014. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező.


1. A férjed most is megcsal, ez kb 99%

2. Nem lesz jobb a helyzeted, akkor sem, ha itt mi kórusban bólogatunk, hogy "nem normális ez egy férjtől"

3. Neked nem lesz jobb akkor sem, ha a házasságban maradsz

4. De van esélyed arra, hogy a gyerekeiddel külön menj, csak nem nyafogni kell, hanem cselekedni. Keress munkát, kapsz családi pótlékot, gyerektartást, adókedvezményt. Ebből már nehezen, de ki lehet jönni. Esetleg megkérheted a testvéred, hogy ha tud, egy pici összeggel segítsen neked.

2014. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem mondta el, mert annyira nem tisztel, sőt semmibe vesz, hogy az se érdekli, hogy rájöttél magadtól. Tudja jól, hogy nincs hova menned, fölényben érzi magát, úgy aláz, ahogy csak akar, de írhatunk bármit, csak temetkezel a kifogásokba. Ha akarnál, lépnél& kész. Te is tudod, hogy nem normális az ilyen viselkedés, mert ahogy írod, nem vagy mai fiatal..
2014. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Keresek munkat tovabbra is...de ha meghalljak hogy 2 gyerekem van... De nem adom fel. Koszonom szepen a hasznos tanacsokat es a megerositest!
2014. okt. 5. 18:03
 26/43 anonim ***** válasza:
75%

"De sztetek normalis egy ffitol az ilyen viselkedes?"


Nem, nem normális. Remélem, most segítettem.


(bár nem igazán értem, hogy miért segít az neked, ha megmondjuk, hogy nem normális, hogy a férjed kukaca más nőbe kandikál - te is rájöhettél volna)

2014. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem egyszerű két gyerekkel munkát találni, valóban. De nem is lehetetlen!
2014. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
35%

Ha a férjed nem ver a gyermekeid előtt, nem éheztek, jól eltart benneteket, szereti a gyerekeit és téged is a maga módján miért kellene azonnal elválnod tőle?

Azért mert a szomszéd rávigyorgott?

Az a helyzet, hogy van itt egy csomó megkeseredett megcsalt pi....csa, aki azonnal fejest ugrott azóta még nyomorultabb mint volt.

Igazad van a férjed egy szar alak, de próbáld el más szemmel nézni. Ne akarj hinni neki többé, tanulj valamit a gyes alatt, próbálj meg elkezdeni gondolkodni mi lesz ha egyedül maradsz a gyerekeiddel.

Ha a kisebbik gyereked betölti a 2 évet, add be bölcsibe, és keress munkát. Kezdj el a saját lábadra állni, majd meglátod a férjed hogyan viszonyul ahhoz, hogy önállóbb vagy.

Most ne ugorj fejest 2 kicsivel a semmibe,csupán büszkeségből. Majd ha eljön az ideje, akkor válj el tőle!!!!

2014. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
9%

Szégyeljétek magatok,mmiért beszéltek igy a kérdezővel? Szálljatok magatokba nem vagytok normálisak. A gyerekei érdekeit nézi,ti meg megtiporjátok.


Kedves kérdező én teljesen megértelek, voltam sajnos ilyen helyzetben. Bár az én férjem nem csalt meg hanem foolyamatosan kocsmázott. Nálunk 3 gyerek van. Ez 7 évig tartott,már 1 éve csodálatos életünk van. Sajnos ehhez az kellett hogy én mentálisan beteg lebyen,de nem baj mert megérte. 1 éve nem iszik, azota szinte tünetmentes vgyok és boldoguk vagyunk imádjuk egymás. Én azt tanácsllom űlj le vele beszélgetni. Nagyon sajnálom hogy neked is átkell ezt élned és kivánom hogy ti is mebtudjátok oldani. Hidd el nem lehetetlen. Lenne egy kérdésem. Szereted a férjed? Ha igen a válasz akkor van még remény, persze a férjed is kell hozzá. Tudom milyen rossz most neked de ha másért nem hát a gyerekekért bírd ki. Kitartás

2014. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
59%

Nem hagytál magadnak sok választási lehetőséget, vagy megszokod, hogy ez van, vagy elválsz.

A válásnál egyébként maradhatnak a gyerekek az apánál is, és ha az ő érdekeiket nézem anyagiak terén, akkor jobban is járnak.

Nyilván valóan biztos vagy benne, hogy Te nem tudsz olyan melót találni, amivel eltartod őket.

akkor hagyd, hogy az apja tartsa el őket. Abból ítélve, hogy külföldi üzleti utakra jár, gondolom megengedheti magának, hogy dajkát vegyen fel melléjük, van olyan, mintha bölcsiben lennének.

Értem én persze, hogy picik, főleg a kisebb, de ha már bölcsi között lehet választani, vagy aközött, hogy maradnak a megszokott környezetükben, a megszokott színvonalon, ahol napközben szintén idegen vigyáz rájuk, mint a bölcsiben, akkor nem olyan istentől elrugaszkodott dolog az ő érdekeiket nézni és nem kiharcolni, hogy elvihesd őket magaddal és nyomorúságos körülményeket teremts nekik.

Te pedig elmész, elkezdesz dolgozni, magadat csak el tudod tartani. Lesz láthatás, nem örökre mész el, a férjedtől válsz el, nem a gyerekektől.

Vagy pedig maradsz így, tűröd, hogy állandóan megcsaljon a férjed. Így ugyan jó anyagi körülményekben maradnak a kicsik, de hogy milyen családi mintát fognak látni, azt inkább nem ragozom.

Te választottál magadnak ilyen zűrös házasságot, megcsaló partnerrel. És ennek fényében nem vagyok benne biztos, hogy a gyerekkel kapcsolatban is felelős döntést tudnál hozni.

2014. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!