Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mik a terveitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik a terveitek az elkövetkező 5 évre?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok,hogy a férjetekkel hova szeretnétek elutazni és mit szeretnétek megvalósítani az elkövetkező 5 évben.

Minden érdekel.:)


2014. szept. 29. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Februárra várjuk a harmadik gyermekünket, így jövőre vár ránk a költözés. Nagyon szeretném, ha sikerülne végre családi házba költözni. Szeretnék visszamenni Dublinba, akár csak egy hosszú hétvégére is! Remélem ha a (a februárban születendő) kicsi két éves lesz munkát tudok váltani és új kihívások el nézhetek. A férjem jövőre szeretne egy motort venni. Igazán mind emellett én szeretnék félre tenni, hogy legyen megtakarításunk, attól nyugodtabb lennék.
2014. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

1 megkeresni 2,5 milliót a köv évben,

2 egyes pont megvalósul, kertesházatvenni, csak a felújításra kell hitel

3 2 gyeket vállalni

4. Közben elmenni: Prága, Görögo, Barcelona, Berlin, Bécs,/ ebből 2 megalősul idén még/

5. Mindezek alatt a férjem vállalkozását elinditani, miután megkaptuk a htelt( munkaviszony kell hozzá) én pedig területi vezetői poíciót szeretnék betölteni.

Hirtelen ennyi

2014. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12:

A legfontosabb: megtanulni helyesen írni elektronikus eszközökön...a világért nem akar összejönni...

2014. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kineztem ket tanfolyamot amire szugsegem van de sajna varolustas fizetos.

Jovo szept ww lakobusszal megyunk kettesbe 5 hetre francia partokra

A vallalkozasom novelni hogy fel tudjak meg valakit venni.

Felmondani az alkalmazotti allasom.

Kozepso fiam iskola utan segiteni elkoltozni

2014. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

Egy éven belül szeretnénk már 3-an lenni, aztán még 5 éven belül jöhet talán a tesó is.

Munkánk van, költözni, újítgatni kellene még. Új kocsi is előfordulhat.

Ilyesmik. :)


26N

2014. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

-Összegyűjtenénk azokat a könyveket amiket szeretünk és még hiányzik

-Új szobát kialakítani

-Találnom kellene jobban fizető munkát

-Továbbra is eljárni kettesben a férjemmel illetve haverokkal szórakozni, koncertekre stb


Gyerek nincs tervben se az elkövetkezendő 5 évben, se később.

2014. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
5 éve vagyok itthon a gyerekekkel, most ment mindkettő közösségbe. Elkezdtem új szakmát tanulni, és beindítani egy saját vállalkozást. 5 éven belül mindkettőben szeretnék nagyon sikeres lenni:)Emellett szeretném megtalálni azt az egyensúlyt, hogy a gyerekekre és a férjemre is 100% figyelmet tudjak szentelni. Utazni is szeretnék, külön a férjemmel is, gyerekekkel is. Múlt évben voltunk 4 napot a férjemmel Párizsban, imádtam, szívem szerint minden évben visszamennék 4-5 napra. Ja, és nagyon szeretnék lefogyni legalább 7 kg-t, ez már rövid távú, 1 éves terv!
2014. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jövőre esküvő, utána ház/lakás vásárlása. Hitelre. :D

A gyerek a következő 5 évbe bele kéne, hogy férjen, remélem, hogy bele fog. A főnököm nyugdíjba fog menni kicsit kevesebb, mint 3 év múlva, ha megmarad a munkahelyem, akkor nyugodtan fogok gyereket vállalni, de addig nem ugrok bele.

Doktorálni is szeretnék a következő 5 évben.

Utazgatni nem szeretnék, a vőlegényem vállalkozása miatt és a munkahelyem miatt is sokat utazgatok, az nekem elég.

Nagyon izgalmas 5 évünk jön, az biztos, még nagyon az elején vagyunk mindennek. Sokat aggódok a jövőn, nem keresünk túl sokat, de szerencsére elég arra, amire most még kell.

2014. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!