Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akit már megcsalt a férje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit már megcsalt a férje, ott mi volt az "ok"?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 18:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
# 3 ! Ne erőltesd:) Aki először nem értette,másodjára se fogja megérteni!
2014. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Szexhiány. Koraszülött baba, nekem szülés után 3 hónapon belül 2 műtét, aztán mikor végre hazamentünk, akkor sem voltam toppon. 5 hónapig bírta, aztán megcsalt.
2014. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem gondolnám, hogy egyszerű és egzakt választ lehet adni, hisz minden ember, minden kapcsolat, minden élethelyzet más és állandóan változik. Én azt gondolom, hogy a legtöbb kapcsolatban megtörténik és általában nem a másik fél hibájából, ha egy kapcsolat erős és őszinte akkor ezen túl lehet és túl is kell lépni (egyszer!!!). Ha valaki így találja meg az igazit az más, de ha pillanatnyi szikra vagy kíváncsiság az ok, az úgyis elmúlik és ha emiatt megszakad egy hosszú kapcsolat (pláne gyerekekkel) akkor úgysem ért fabatkát sem. De persze ez lelkiismeret, vérmérséklet, tolerancia kérdése.
2014. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Engem a feleségem csalt meg.. Rengeteget dolgoztam a közös házunkért. Mire felépítettem már évi 3 alkalommal szeretkeztünk. Állítólag szeretett de nem kívánt. A házimunkát is elhanyagolta, gyereket sem akart, mégis kitartottam mellette. Aztán egy napon aztmondta el akar válni. Higgyétek el kedves, hűséges voltam mindíg, de így is magamat hibáztatom hogy nem vittem el erre arra többször, bár ruhákra stb mindig kapott lecsót. Hát ez van. most újra keresgélek, pedíg még mindíg szeretem... :-)
2014. okt. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nálunk nagyjából az hogy 2 kisgyerek (2,5 éves+ újszülött) mellett nem kapta meg azt a figyelmet, amit a gyerekek előtt igen, meg persze a szex is, ami ilyenkor szintén kevesebb...
2014. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ő azt mondta,azért, mert elkerültem, nem hallgattam meg.Nem gondolta, hogy még érdekelni fog a dolog...:(

Ehhez azt is tudni kell miért.Valóban nem szóltam hozzá,ha berúgott,már untam veszekedni...inkább nem szóltam hozzá...


Ő bejött ,én kimentem...nem is volt ez élet így...

2014. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Én még nem csaltam meg a feleségemet, de már nagyon a rezeg a léc..Minden jó lenne, ha lenne elég szex, meg főtt kaja.ENNYi...Most olyan mint egy bébiszitter.Csak a gyerekek..Pedig már nagyok nem csecsemők.
2014. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szex, meg főtt kaja. Nem bonyolult állat az ember.:)
2014. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Teli has, üres zacsi és minden rendben.
2014. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
38%

Mert ha ezek nincsenek meg, akkor minek a házasság?

Ha egyedül él az ember, akkor azzal fürészel akivel akar és azt eszik amit és amikor akar....

2014. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!